Aktualizacja jubileuszowa #3

1 minuta czytania

Nasz jubileusz wciąż trwa, a kolejna aktualizacja dedykowana jest jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w historii fantastyki, która jednak dopiero od niedawna zaczyna zdobywać uznanie wśród polskiej społeczności – "Star Trekowi". Dlaczego właśnie to uniwersum? Cóż, na ekranach kin pojawiło się trzynaście filmów z serii i trudno było nam obojętnie przejść obok pewnych analogii z naszymi urodzinami. Poza tym cykl obchodził w tym roku okrągłe 50 urodziny, więc pora wydawała się idealna na wykonanie takiego ruchu. W końcu, wyszła nasza przewrotna natura, bo gdy na ustach wszystkich są teraz "Gwiezdne Wojny", my postanowiliśmy się pochylić nad ich największym konkurentem.

star trek

O "Star Treku" pewnie napiszemy jeszcze niejedną rzecz na Game Exe, ponieważ już za horyzontem majaczy najświeższy serial z uniwersum – "Discovery". Oj... będzie się działo.

Przy okazji ponownie polecamy spojrzeć na specjalną podstronę jubileuszową, ponieważ pojawiły się na niej nowe konkursy, w których można wygrać ciekawe nagrody. Powodzenia!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...