2015.03 – Horoskop marcowy

6 minut czytania

horoskop, pradawny
Pradawny
(październik)

Mistyka: Nadszedł czas realizacji długo przygotowywanych planów. Obecny układ gwiazd sprawi, że wszelkie spiski, intrygi i knowania zaczną dawać z dawna wyczekiwane efekty. Dotychczasowa cierpliwość nareszcie się opłaci, jednak nie pozwól sobie teraz na pochopne decyzje.

Wojna: To jeszcze nie czas na otwarty konflikt, choć najlepszy do przygotowania gruntu przed decydującym starciem, zgromadzenie poparcia, sojuszników i dyskretne osłabienie wrogów. Już niebawem ci, którzy jawnie opowiadają się przeciw tobie, zostaną zmiażdżeni we wszelkiej rywalizacji.

Magia: Aby wykorzystać pełny potencjał mocy gwarantowanej ci przez planety, musisz zdecydować się na jedną z opcji. Wojna i mistyka nie idą w parze z magią, dlatego najbezpieczniej będzie odłożyć osobiste plany na spokojniejszy okres, chyba że jesteś gotów poświęcić dla nich wszystko inne.

Złoto: Idealny moment na doraźne inwestycje, których efekty łączą się z pozostałymi planami. Użyj swych skarbów do olśnienia, przekupienia lub zastraszenia ogromem swoich możliwości, a być może nie będziesz musiał podejmować walki, by zwyciężyć.

horoskop, wilk
Wilk
(listopad)

Mistyka: Gdyby gwiazdy mogły strzelać fochami, to można by było powiedzieć, że właśnie to zrobiły. Dlatego też rozważnie dokonuj swoich wyborów – nie ma miejsca na pomyłki. Strat prawdopodobnie nie unikniesz, ale przynajmniej masz szansę je zminimalizować.

Wojna: Lepiej odpuścić wszystkie sprawy, wymagające wytoczenia dział. Wystarczy, że w otoczeniu znajduje się niezbyt przychylna osoba (osoby?), na której trzeba się skoncentrować, by móc uniknąć wymyślnych pułapek.

Magia: Wszelkie plany lepiej przesuń na kiedy indziej, nawet jeśli ich realizacja jest prosta jak drut. I jeśli jesteś w związku bądź masz kogoś na oku – uważaj, burzowych i gradowych chmur wręcz pełno.

Złoto: Bądź jak Gollum – strzeż swoich skarbów. Warto rozważyć solidny system alarmowy albo sprzedaż akcji – istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że polecą ostro w dół. A może, jak na złość, w górę...?

horoskop, miecz
Miecz
(grudzień)

Mistyka: Zaufaj instynktowi, bo w tym układzie gwiazd fortuna sprzyja odważnym. Strzeż się jednak zbędnej brawury i nadmiernej pewności siebie – przecinaj bieżące problemy, zanim zapętlą się w Gordyjski węzeł, ale przed podjęciem dalej idących decyzji opracuj właściwą taktykę.

Wojna: Skup się mocno i dokładnie przeanalizuj sytuację. Skoncentruj się na przeciwniku, a znajdziesz jego najsłabsze punkty, które – przy odrobinie rozwagi i wprawy – wykorzystasz bezwzględnie, nieuchronnie, spadając nań niczym miecz Damoklesa.

Magia: Brawurowe szarże z zeszłego miesiąca przyniosły określone rezultaty. Czas zmienić pozycję, dopracować już osiągnięte efekty i nieco spuścić z tonu, by w spokoju i bez zbędnej presji odłożyć miecz do pochwy.

Złoto: Bez szału i bez tragedii – w tym miesiącu twój zysk nie zależy od fatum. Efekty twoich decyzji będą wymierne i kierowane wyłącznie przez ciebie, wystrzegaj się więc niepotrzebnych szaleństw.

horoskop, jednorożec
Jednorożec
(styczeń)

Mistyka: To dobry czas, by ruszyć przed siebie z przytupem. Sporym ułatwieniem jest także ostry róg, na który postronni mogą się nadziać. Wypoleruj go jednak, bo jeśli wybierzesz się na zdobywanie świata, to zdecydowanie należy wyglądać godnie!

Wojna: Nie wahaj się i nie odwlekaj podjęcia decyzji w nieskończoność. Należy działać szybko, ale – rzecz jasna – zdrowy rozsądek również należy zachować. Skakanie z urwiska pozostaw kaskaderom.

Magia: Twój wybór, którą drogą podążysz, ale zaleca się dogłębne rozważenie sprawy. Możesz wszystkich po prostu olśnić, co będzie miało zdecydowanie krótkotrwałe efekty, albo włożyć więcej wysiłku w utrzymywanie nawiązanych znajomości (podbijanie serca wybranki/wybranka), co powinno pozytywnie zaprocentować.

Złoto: Większe i ryzykowne inwestycje powinny być bardzo opłacalne. Co nie oznacza, że masz opróżnić absolutnie wszystkie sakiewki...

horoskop, archanioł
Archanioł
(luty)

Mistyka: Sukcesy osiągnięte w lutym wymagają pielęgnacji i nowego planu, pozwalającego ochronić ich efekty. Nie pozwól sobie zaprzepaścić wszystkiego, co dotąd zdobyłeś, dalszym parciem naprzód w przekonaniu o własnej sile przebicia.

Wojna: Czas konfliktów się skończył, przynajmniej tych z pomyślnym wynikiem. Nie oznacza to, że nastał dla ciebie czas świętego spokoju. Przeciwnie, zazdrośnicy i pokonani przeciwnicy z pewnością zechcą się odegrać za niedawne porażki, jednak teraz najlepszym rozwiązaniem będzie pokazanie im szerokiej gamy twych talentów dyplomatycznych.

Magia: Gdy już uporządkujesz zaległe sprawy, zdecydowanie warto skupić się na tych wymagających największego wyczucia i delikatności. Pozostałe po zeszłym miesiącu moc, napęd i popęd skup właśnie na jednej wybranej przez siebie kwestii. Lub osobie.

Złoto: Niestety, manna nie spadnie ci z nieba, a stan posiadania nie pomnoży się cudownie. Wystarczy jednak nie dać się opętać demonom rozrzutności, by nie stracić poważniejszych sum.

horoskop, pajęczyca
Pajęczyca
(marzec)

Mistyka: Trudno o lepszy moment na pociągnięcie za wszystkie, pieczołowicie rozwieszane sznurki. Starannie tkane dotąd intrygi przyniosą optymalny rezultat, wystarczy tylko uważnie nimi pokierować.

Wojna: Nie masz powodów do obaw, układ sił zdecydowanie przechylił się na twoją korzyść. Ci, którzy będą dość odważni, by przeciwstawić ci się w tym układzie gwiazd, zaplączą się w zastawione wcześniej sidła bez szans na udany odwrót.

Magia: Czas spróbować tego, co z taką starannością chwytano dotąd w sieć. Efekty mogą okazać się zaskakująco długotrwałe. To również świetny moment na niweczenie planów innych – jaki rodzaj działań wybierzesz, zależy tylko od twojego humoru.

Złoto: Nawet najtrwalsza sieć zerwie się pod ciężarem zbyt wielu zdobyczy. Nie pozwól więc, by chciwość zepsuła efekty twych wcześniejszych starań.

horoskop, runy
Runy
(kwiecień)

Mistyka: Nic nie jest przesądzone. Właściwie to można by powiedzieć, że Los się upił i nie można być pewnym dnia ni godziny, kiedy na kark zwali się wielkie (nie)szczęście.

Wojna: Na horyzoncie widnieją problemy – lepiej nie pozwól, by zanadto urosły. Nikt nie chce niekontrolowanego wybuchu, prawda?

Magia: Nie ma co liczyć na łut szczęścia, aczkolwiek zdecydowanie by się przydał. Jeśli chcesz cokolwiek zdziałać na tym polu – musisz wziąć sprawy we własne ręce.

Złoto: Zwróć uwagę na to, komu powierzasz ciężko zdobyte fundusze. Pożyczki to dość ryzykowne zagranie, a hazard – uprawiany z umiarem – jeszcze nikomu nie zaszkodzi. A nuż się uda i sakiewka znacznie powiększy swą objętość?

horoskop, demon
Demon
(maj)

Mistyka: Cały znany ci świat staje na głowie. Metaforycznie rzecz ujmując – w miejsce dolin pojawiają się góry i odwrotnie. Ten miesiąc to czas gwałtownych przemian, więc należy trzymać rękę na pulsie i mieć oczy dookoła głowy.

Wojna: Jeśli masz solidne podstawy – możesz śmiało ruszyć przeciw Archaniołom, chyba że chcesz jedynie się zabawić. Wtedy lepiej powściągnąć swoje zapędy – zbyt łatwo można się sparzyć.

Magia: Masz niesamowicie szerokie pole do popisu – urok osobisty w połączeniu ze zgrabną strategią da oszałamiające efekty.

Złoto: Nie ma co chować węża w kieszeni – najgorsze, co demon może zrobić, to oszczędzać na sobie. Złoto jest jak karma – wróci w ten czy inny sposób.

horoskop, wiedźma
Wiedźma
(czerwiec)

Mistyka: Najlepszy czas na tkanie zaklęć w tym miesiącu to pełnia. Minimum skutków ubocznych, maksimum pożądanych pozytywów. Nie zapominaj jednak, że magia zawsze ma swą cenę.

Wojna: Miej oczy szeroko otwarte, bo nic nie jest takie, jak się wydaje. Nie tylko ty sprawnie operujesz magią – inni również dysponują tymi umiejętnościami i potrafią pięknie zamydlić oczy, w efekcie czego najlepszy przyjaciel okaże się najgorszym wrogiem. A może odwrotnie...?

Magia: Wpuść wiosnę do swego życia – pozwól uczuciom rozkwitnąć, wstrzymując się jednak od czarowania. Wprawdzie na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone, ale z drugiej strony wszelkie uroki na dłuższą metę bywają zdradliwe.

Złoto: To wciąż nie czas na pomnażanie majątku – lepiej przygotuj się na kolejny odpływ gotówki.

horoskop, moc
Moc
(lipiec)

Mistyka: Nie gardź żadną pomocą, choćby zdawała się być szaleństwem. Wyciągniętej przez Los ręki niekoniecznie upatruj w osobach z twojego otoczenia – równie dobrze odpowiedzią na wszystkie pytania możesz być ty sam, a raczej twoja podświadomość.

Wojna: Trafisz między przysłowiowy młot i kowadło – skorzystaj jednak ze swoich umiejętności i zgromadzonych zasobów, by wykaraskać się z niewygodnej sytuacji.

Magia: Postaw raczej na intuicję niż cudze podszepty i pragnienia – mózg to jednak dziwna machina, więc uważaj, czego sobie życzysz, bo gdy w końcu spadną klapki z oczu – może być zbyt późno.

Złoto: Jeśli mądrze wykorzystałeś czas na gromadzenie zasobów i budowanie potęgi, to teraz wystarczy jedynie zamrozić ich część – na czarną godzinę – i obserwować (niekoniecznie z założonymi rękoma), jak podjęte wysiłki procentują.

horoskop, hydra
Hydra
(sierpień)

Mistyka: Nie zaprzątaj sobie głowy snuciem dalekosiężnych planów, lepiej skupić się na bieżących problemach i przygotować sobie grunt do opracowania poważniejszych działań. Kontroluj swe najbliższe otoczenie, a reszta sama przyjdzie z czasem.

Wojna: Jeżeli w lutym skupiłeś się na wojennym rzemiośle, teraz pozwól sobie na chwilę odpoczynku. Daj również czas swoim przeciwnikom na uwierzenie w fałszywe bezpieczeństwo i brak zagrożeń z twojej strony. Gdy przyjdzie odpowiedni moment, z pewnością go rozpoznasz.

Magia: Wiesz już, jak przedstawiają się twoje szanse i możliwości. Odrobina szczerości wobec siebie (i nie tylko) może zaowocować znacznie szybciej niż długotrwałe podchody i kombinatoryka.

Złoto: Grosz do grosza, a będzie... dziewięciogłowa kokosza. Jeszcze miesiąc – dwa spokojnego oszczędzania, a zyski pomnożą się same, niczym poobcinane łby pewnego potwora.

horoskop, golem
Golem
(wrzesień)

Mistyka: Krok po kroku, konsekwentnie dąż do wcześniej obranego celu. Nie wahaj się ani nie spiesz przesadnie, a żadna przeszkoda nie będzie w stanie powstrzymać cię na twej drodze do przyszłego sukcesu.

Wojna: Bądź twardy, niewzruszony, nieprzejednany. Działaj w zgodzie ze swą naturą i temperamentem, niech każdy pozna i poczuje siłę twojego charakteru i niezachwiane stanowisko. W ten sposób zniechęcisz wrogów, zyskując przy okazji respekt otoczenia.

Magia: Na tym polu pozwól sobie na odrobinę delikatności. Bądź jednak ostrożny, nie daj się przesadnie zmiękczyć ani odsłonić swoich słabości. Na namiętność przyjdzie jeszcze czas.

Złoto: Zdecydowanie dobry moment na korzystanie z pewnych okazji. Jeśli wątpliwości są żadne lub znikome, nie czekaj i wyciągaj rękę po swoje. Uważaj jednak na finansowe kaskaderstwo, wymagające zręczności, którą nie dysponujesz.

Ocena użytkowników
10 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Komentarze

0
·
Jeszcze mniej kasyyyyy? Kiedy los się odwróci i wygram w lotka?
0
·
Czekam na powrót gotówki. Czekam cierpliwie jak tylko demon potrafi.
0
·
Wróci... Kiedyś
0
·
Do kogoś
0
·
A co ze mną? Nie wróżycie mi dobrze!
0
·
Vitanee jeśli wróżbici znają przyszłość to już masz odpowiedź kto za ciebie ciągle wygrywa w totka.

Ja tam zubożałem wielce, głównie ucierpiało moje postanowienie noworoczne. (
0
·
Dobrze. Nie będziesz musiał niczego wymyślać w przyszłym roku.
0
·
1
·
Mogłeś to uprzednio trochę ZdjęcioSklepem podrasować, żeby był "horoskop z GE", "nasz horoskop" albo coś podobnego

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...