Fallout 2

Fallout 2
Ocena użytkowników
8.12 Średnia z 1502 ocen
Twoja ocena

Druga część wielkiego hitu lat 90. Mechanika prawie wcale nie różni się od "Fallout 1". Rozbudowany został arsenał i teraz broni do wyboru jest tyle, że aż głowa boli – od japońskich mieczy po... kije bejsbolowe. Zwiększono rozmiar lokacji, po których przyjdzie nam się poruszać. Ilość przeciwników również wzrosła, co urozmaica rozgrywkę.

Towarzyszące nam postacie nie są już tylko mało interaktywnymi pomagierami, ale faktycznie wpływają na grę; możemy wydawać im polecenia i zarządzać ich ekwipunkiem, a NPC reagują na nich. Niestety, nadal nie możemy im wydawać bezpośrednich komend, więc system jest nieco toporny. Świat nadal zadziwia, fabuła wciąga, muzyka jednak już tak nie ponosi, a w dzisiejszych czasach o grafice "Fallout 2" lepiej za głośno nie rozmawiać.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

80 lat temu twój przodek, znany jako Przybysz z Krypty, uwolnił podnoszący się po atomowej zagładzie świat od wielkiego zła. Okrutnie zmutowany Mistrz, jedna z ofiar tajemniczego i niezwykle groźnego wirusa F.E.V., został pokonany, a jego zastępy supermutantów rozbite. Tym samym ocalała społeczność Krypty 13, wokół której kręciła się akcja pierwszego "Fallouta". Zamiast jednak powitać Przybysza jako bohatera, mieszkańcy Krypty odtrącili go i zmusili do opuszczenia "Trzynastki". Wiele lat... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Oryginalny dubbing

Peter Jason
Arch Dornan
Michael Dorn
Frank Horrigan / Marcus
Cree Summer
Joanne Lynette
Ron Perlman
Narrator
Jeffrey Jones
Prezydent Dick Richardson
Starsza Wioski Arroyo

Wymagania sprzętowe

Minimalne
  • Pentium 120MHz
  • 16MB RAM
Wczytywanie...