riese

Fallout 2 » Newsy

Większość zebranych zgodzi się ze mną. Bethesda Games nie czuje fallout-owego bluesa i mimo ich wszystkich starań nie potrafią zrobić "Fallout-a", takiego jakiego chcą fani. Jak zawsze w przypadku, gdy zawodzi developer można liczyć na fanów i ich modową magię. Tak samo jest w przypadku "Fallouta 2", który właśnie dzisiaj zyskał angielską wersję modu "Fallout 1.5: Resurrection".

fallout 1.5: resurrection

Tytuł newsa mówi w zasadzie wszystko – gry "Fallout" oraz "Fallout 2" (plus spin off cyklu: "Fallout Tactics: Brotherhood of Steel") można pobrać za darmo ze strony GoG.com. Ta wspaniała (bo inaczej tego nie mogę określić) oferta jest częścią zimowej wyprzedaży na stronie. Ceny niektórym produktów spadły z tej okazji nawet o 80%, myślę więc, że warto pobuszować trochę po GoGu.

fallout

Ps. Sugeruję przy tym się pospieszyć, jak pisze te słowa, do końca wyprzedaży pozostało tylko 16 godzin!

Fallout 2

FOnline – kurs języka Angel Script

Dodał: Holden, poniedziałek, 20 lutego 2012 · Komentarzy: 0
fonline 2238, wasteland 2155, angel script, kurs, janusz kunicki

Szeroko pojęty projekt FOnline, mający na celu stworzenie izometrycznego MMO w świecie "Fallouta", coraz bardziej dynamicznie się rozwija. Udział naszych rodaków w tym przedsięwzięciu jest faktem godnym odnotowania. Jeden z nich – Janusz Kunowski, biorący udział w pracach nad serwerem "Wasteland 2155" przeznaczonym właśnie dla FOnline, postanowił przygotować dla wszystkich zainteresowanych naprawdę gorący materiał. Jest to kurs języka Angel Script, pozwalający na naukę tworzenia przeróżnych modyfikacji "Falloutowego" świata. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż został on zrealizowany w formie filmików. W poszczególnych odcinkach, możecie krok po kroku odkrywać meandry posługiwania się tym językiem programowania. Dodatkowo, do każdej lekcji są dodane zadania, które pozawalają zamienić teorię w praktykę.

Komplet szczegółowych informacji znajdziecie tutaj.

Fallout 2

Nieoficjalny dodatek do Fallouta 2

Dodał: Medivh, poniedziałek, 7 stycznia 2008 · Komentarzy: 0

Na forum serwisu No Mutants Allowed pewien fan gry Fallout zamieścił nieoficjalne rozszerzenie do drugiej części tej kultowej produkcji. Zawiera ono rzeczy, które były planowane do wprowadzenia przez twórców gry, jednakże nie ujrzały światła dziennego. Są to nowe lokacje (dokładnie 9), postacie, zadania, przedmioty. Dodatkowo w poprzednich lokacjach zaszło wiele zmian. Całą ich listę można zobaczyć tutaj. Rozszerzenie zawiera także nieoficjalnego patcha, stworzonego przez tą samą osobę.

A oto link do instalki (21 MB). Co najważniejsze – autor mówi, iż to nie jest koniec jego dodatków.

Fallout 2

Fallout 2 – nieoficjalny patch

Dodał: Tokar, środa, 17 października 2007 · Komentarzy: 0

Serwis No Mutants Allowed udostępnił najnowszą i ostateczną wersje fanowskiego patcha do gry Fallout 2, oznaczonego numerkiem 1.02. Autorem owej łatki jest Killap. Poprawia ona ponad osiemset obecnych w grze różnorakich błędów i usterek.

  • 1 strona
Wczytywanie...