Temple of Trials, Arroyo, Klamath, Toxic Caves

3 minuty czytania

Na początku masz tylko włócznię. Wejdź do Świątyni, znajdziesz się w pierwszej komorze, w której zmierzysz się z pierwszym przeciwnikiem – przerośniętymi mrówkami. Ok, przejdź do następnej komnaty i tak dalej. Na tym etapie rozgrywki zabij wszystkie zmutowane zwierzęta jakie napotkasz [mrówki i skorpiony], przeszukaj wszystkie dzbany i kufry.

- Drugie drzwi otwórz za pomocą umiejętności Lockpick.

Kiedy na ekranie zobaczysz "You see a raised plate" – gdzieś koło Twojej postaci znajdują się pułapki. Opłaca się wszystkie rozbroić – rozbrojenie pułapki to 25 pkt. doświadczenia. Jeśli rozbroisz wszystkie pułapki i zabijesz wszystkich przeciwnikiów, na drugi poziom doświadczenia awansujesz już w Świątyni.

W pewnym wysokim dzbanie znajdziesz materiał wybuchowy. Za jego pomocą zniszczysz drzwi, blokujące dostęp do następnej komnaty.

- Za pomocą materiałów wybuchowych możesz otwierać wiele drzwi, zamknięte szafki i kufry, wyłączać pola siłowe.

Pod koniec spotkasz Camerona, który blokuje wyjście ze Świątyni. Masz do wyboru trzy wyjścia:

- pokonać Camerona w walce wręcz za 300 pkt. doświadczenia
- ukraść jego klucz i wyjść ze Świątyni za 600 pkt. doświadczenia
- przekonać go, że walka między wami do niczego nie prowadzi za 600 pkt. doświadczenia

Przede wszystkim odwiedź Starszą i porozmawiaj z nią. Dostaniesz "piersiówkę" Vica i troszkę pieniędzy [152$], no i oczywiście zadanie do wykonania.
We wiosce mieszka uzdrowiciel-Hakunin, który za darmo wyleczy Twoje rany.
Porozmawiaj z Lucasem, stoi obok kamiennej głowy, dzięki któremy umiejętność Unarmed wzrośnie do 55 %.
U Jordana [jest w namiocie na północnym wschodzie] zwiększysz Melee Weapons o 10 %.
Porozmawiaj z Feargusem, który stoi obok studni, a następnie używając umiejętności Repair, napraw studnię – za 100 pkt. doświadczenia.

Lista zadań do wykonania:

1. Rescue Nagor's Dog, Smoke, from the wilds: Nagor znajduje się na wschód od namiotu Hakunina, pies, którego musisz uratować jest na terenach łowieckich na zachód od namiotu Hakunina; idź na tereny łowieckie i zabij jaszczurki [jeśli Ciebie zaatakują]; unikaj zielonego szlamu; postaraj się zebrać jak najwięcej kwiatów Broc i korzeni Xander [jaszczurki i rośliny odnawiają się co kilka dni]; za uratowanie psa dostaniesz 100 pkt. doświadczenia.
2. Find Vic the Trader: patrz The Den.
3. Obtain flint to have Mynoc sharpen your spear: to zadanie dostaniesz od strażnika mostu, jeśli Twoja Percepcja wynosi co najmniej 6; krzemień, który dzięki któremu strażnik zaostrzy Twoją włócznię zdobędziesz od Twojej ciotki we wiosce: możesz kupić za 3 Healing Powder lub jeden ogon skorpiona, lub po prostu ukraść.
4. Kill the evil plants that infest Hakunin's garden: za "oczyszczenie" ogródka szamana dostaniesz 100 pkt. doświadczenia.
5. Retrieve the GECK for Arroyo: upłynie dużo czasu zanim wypełnisz to zadanie, warte jest 4000 pkt. doświadczenia.

To spokojne miasteczko dla jednych, dla drugich, pochodzących na przykład z Arroyo prawdziwa metropolia. W tym miasteczku znajdują się pierwsze sklepy: Golden Gecko i Buckner House.

- Jeśli grasz kobietą sprzedawca w Golden Gecko będzie oferował produkty po obniżonej cenie.

- Produkty w sklepach zwykle odnawiają się co 4-5 dni. Warunek – musi opuścić daną mapę.

Spróbuj nakarmić psa jakimś ochłapem mięsa, a wypluj on klucz potrzebny w Trapper Town. Aby nakarmić psa, zagadaj go jak zwykłego NPC.

Na północno-wschodniej części mapy znajduje się chatka Vica. Przeszukaj jego chatkę i zabierz między innymi radio – przyda się w dalszej rozgrywce.

W Buckner House spotkasz Sulika – pierwszego bohatera, którego możesz przyłączyć do drużyny. Jest parę sposobów, aby to zrobić:

- spłać dług Sulika [Sulik w poszukiwaniu siostry, porwanej przez łowców niewolników, po pijaku zdemolował część Klamath], który wynosi 350$
- uratuj Smiley'a – narzeczonego Ardin Buckner – który zaginął w okolicach Toxic Caves; uratowanie Smiley'a w pojedynkę to nielada wyzwanie, ale jeśli się uda, Sulik będzie należał do Ciebie;-) dodatkowo Smiley podniesie Twoją umiejętność Outdoorsman o kilka procent oraz nauczy Ciebie odzierać jaszczurki ze skóry [całkiem dochodowa umiejętność] – Gecko Skinning

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...