Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira

Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira
Ocena użytkowników
8.26 Średnia z 194 ocen
Twoja ocena

"Gniew Zehira" (brzmi groźnie, nieprawdaż?) to drugi oficjalny dodatek do, uwaga, drugiej części "Neverwinter Nights". Przygoda toczy się po wydarzeniach znanych z podstawki, więc w tym samym rejonie krainy, czyli na Wybrzeżu Mieczy. Zapewnia około 20 godzin rozrywki (czemu prawdziwi fani serii maniakalnie zaprzeczają, skracając szacowany czas o przynajmniej połowę). Gra oparta jest na systemie Dungeons & Dragons, jednak w przeciwieństwie do pierwszej i drugiej części, które opierane były na wersji systemu numer 3, dodatek jest oparty o wersję 3,5, wprowadzającą do rozgrywki nowego, tytułowego boga Zehira.

Jak to z dodatkami bywa, pojawiły się (to was zaskoczy) dodatki: nowe klasy, umiejętności, obszary, na których możemy wojować, i tak dalej. Jak i poprzednio, podczas przygody mogą towarzyszyć nam kompanii, na których mamy taki sam, jeśli nie odrobinę większy, wpływ niż poprzednio. Warto zauważyć, że praca zespołowa podczas walk jest dodatkowo premiowana. Dodatek wymaga podstawowej części gry, czyli "Neverwinter Nights 2".

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Polscy gracze (w tym i ja) długie miesiące musieli czekać na drugi oficjalny dodatek do dobrze przyjętego cRPG’a opartego na systemie Dungeons&Dragons 3.5. Każdy, kto miał okazję zagrać w drugą część gry Neverwinter Nights oraz pierwszy dodatek zatytułowany Maska Zdrajcy, z pewnością zapamiętał tę wspaniałą fabułę, idealnie odwzorowany świat oraz świetne dialogi między towarzyszami. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że Gniew Zehira powtórzy sukces swoich starszych braci. Niestety,... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Polski dubbing

Wymagania sprzętowe

  • Pentium 4 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 8 GB HDD
  • Windows XP
Wczytywanie...