dziki_lad
Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira

Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira – recenzja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzięki niestrudzonemu Ammonowi zasoby portalu Game Exe poszerzyły się o kolejną recenzję. Tym razem nasz redaktor wziął pod lupę i dokładnie zapoznał się z grą "Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira".

okładka

Jakie wrażenie zrobił na nim oficjalny dodatek do drugiej części uwielbianej przez wielu serii Neverwinter Nights? Czym go zaskoczył, a co mu się nie spodobało? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w recenzji Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira. Serdecznie zapraszam do czytania!

Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira

Jak poinformowała firma CD Projekt, wyłączny dystrybutor serii Neverwinter Nights na terenie Polski, ich plan wydawniczy wzbogacił się o dwa ostatnie dodatki do drugiej części gry. Mowa tu oczywiście o mocno spóźnionym Storm of Zehir oraz płatnej modyfikacji Mysteries of Westgate.

Opis dystrybutora:

  • Storm of Zehir"oferuje możliwość stworzenia całej drużyny przez gracza oraz zupełnie nowy system dialogowy, który pozwala każdej z postaci zabrać głos w dowolnym momencie konwersacji, co może znacznie zmienić jej rozwój. Twórcy wprowadzili też zupełnie nowy system handlu."
  • Mysteries of Westgate"to z kolei ponad 15 godzin nowych przygód, w czasie których gracz pozna mroczne tajemnice tytułowego miasta i kanałów jakie się pod nim kryją."

W najbliższym czasie mają zostać podane polskie tytuły dodatków, które pojawią się na polskich półkach sklepowych w okolicach kwietnia. Zostaną oczywiście wydane w pełnej, polskiej wersji językowej w cenie – 79,90 zł. (Storm of Zehir) i 59,90 zł. (Mysteries of Westgate). Dystrybutor planuje wydać także specjalny pakiet zawierający równocześnie oba rozszerzenia w cenie 99,90 zł.

Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira

Recenzja Storm of Zehir

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach RPG Codex pojawiła się recenzja Storm of Zehir – dodatku do Neverwinter Nights 2.

Z tekstu dowiemy się nieco o grywalności, dialogach czy udźwiękowieniu. Autor tekstu wymienia raczej więcej wad niż zalet, ale ostatecznie... Przekonajcie się sami, zaglądając tutaj. Tekst w języku angielskim.

Screen z Storm of Zehir
Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira

Kolejna zapowiedź Storm of Zehir

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis NWVault opublikował nową recenzję zbliżającego się wielkimi krokami drugiego rozszerzenia do nagradzanej i już cenionej Neverwinter Nights 2.

W tekście możemy znaleźć ocenę atmosfery, historii, grywalności czy tego, co można po prostu nazwać akcją. Autor zdradza także w spoilerach pewne informacje dotyczące fabuły, więc kto nie chce sobie psuć niespodzianki niech nie czyta dalej tego newsa, a już na pewno niech nie klika pod ten adres.

Tekst w języku angielskim.

Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira

Storms of Zehir – Trailer!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pod TYM linkiem znajduje się pewien filmik, którym mogą się zainteresować najwierniejsi fani serii NWN. Dlaczego tylko najwierniejsi? Ano dlatego, że zajmuje on ~130mb i trwa niecałe... 50 sekund. Ale w końcu czego się nie robi dla jakości HD i ukochanej gry.

Storms of Zehir ma oferować graczom to co tygryski lubią najbardziej czyli m.in.:

  • Możliwość dowolnego kompletowania i ekwipowania drużyny.
  • Liczne lochy do zwiedzania.
  • Nieliniowy świat gry, po którym będziemy mogli się dowolnie poruszać!
  • 1 strona
Wczytywanie...