Gothic II

Gothic II
Ocena użytkowników
8.69 Średnia z 4741 ocen
Twoja ocena

Oczekiwania co do kontynuacji wielkiego hitu roku 2001 były naprawdę wysokie. Pierwsza część gry "Gothic" zdołała zyskać sobie wielu fanów, a jedną ze sprytniejszych rzeczy, na którą zdecydowali się twórcy, jest rozpoczęcie drugiej przygody... 30 dni po wydarzeniach z pierwszej – od razu więc powracamy do znanego nam świata. Potęga naszego bohatera dalej określana jest przez cztery główne współczynniki, a rozwijanie go nie zmieniło się znacznie. W walce pojawiło się więcej sekwencji ciosów przy użyciu różnych broni.

Świat, w którym przyjdzie nam przeżywać naszą przygodę, poważnie się zwiększył – istnieje również możliwość powrotu do lokacji z pierwszej części gry. Sequel polecany jest raczej tym, którzy nie mają żadnych planów na swoje życie, bo fabuła wciąga, jak w rzadko której grze; sposób, w jaki kierujemy naszym bohaterem, ma jednak na nią wpływ, więc ciekawscy mogą pokusić się o przejście gry więcej niż dwa razy. Grafika znacznie się polepszyła i widać o wiele więcej szczegółów, a muzyka nadal nadaje grze niepowtarzalny klimat.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Po wielkiej furorze i spektakularnym sukcesie, jaki na polskim rynku gier komputerowych odniosło dzieło Piranha Bytes, gra "Gothic", wszyscy jego fani z niecierpliwością czekali na kontynuację serii, zastanawiając się, czy producenci zdołają przeskoczyć poprzeczkę zawieszoną przez część pierwszą. Jak się z czasem okazało, akcja "Gothica II" rozpoczyna się zaledwie 30 dni po wydarzeniach mających miejsce w jedynce. Cały ten czas bezimienny bohater spędził pod gruzami zawalonej świątyni... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Dodatki

  • Gothic II: Noc Kruka
    Gothic II: Noc Kruka

Dubbing

Adam Bauman
Diego / Lares / Bosper / Pyrokar / Dexter / Matteo / Borka / Atilla
Jarosław Boberek
Milten / Pepe / Wambo / Rupert / Valentino / Hodges / Ulf / Dar
Jarosław Domin
Rengaru / Talbin / Brahim / Bromor / Cipher / Agon / Uciekinier / Mario
Mirosław Zbrojewicz
Rangar / Biff / Grimbald / Meldor / Jorgen / Ur-Shak / Keroloth / Morgahard
Paweł Iwanicki
Lester / Akil / Jergen / Buster / Wilk / Abuyin / Lutero / Dyrian / Engor

Wymagania sprzętowe

Minimalne
  • Pentium III 700 MHz
  • 256 MB pamięci RAM
  • Akcelerator 3D z 64MB
  • 2,2 GB wolnego miejsca na twardym dysku
  • Karta dźwiękowa zgodna z DirectX

Zalecane
  • Pentium III 1,2GHz
  • 512 MB pamięci RAM
Wczytywanie...