Straż Miejska

2 minuty czytania

Przyjęcie do Straży Miejskiej

Zaraz po wejściu do miasta zaczepi cię paladyn Lothar – porozmawiaj z nim i wyciągnij od niego wszystkie dostępne informacje; aby Lord Adre przyjął Cię do straży miejskiej, musisz być mieszkańcem miasta, a więc zostać czeladnikiem u jednego z mistrzów. Drugim sposobem na zostanie strażnikiem jest rozpracowanie gildii złodziei – kiedy już to uczynisz, idź po prostu do Lorda Adre, by ubiegać się o posadę – ale wtedy ominie cię kilka ciekawych zadań do wykonania.

Chcąc terminować u jednego z mistrzów w Khorinis, musisz tak długo przekonywać wszystkich czterech, aż wyrażą swoją zgodę.

Constantino

Wystarczy że tylko porozmawiasz, chyba że chcesz pobierać u niego nauki. Żeby zatrudnić się u Constantino jako czeladnik, musisz mu przynieś wszystkie zioła, których spis od niego otrzymasz. Jeżeli porozmawiasz z kupcem Zurisem , to dostaniesz od niego wskazówki gdzie możesz je znaleźć. Większość ziół rośnie na lewo od północnej miejskiej bramy. Najtrudniej będzie znaleźć szczaw królewski, którego najbliższy egzemplarz rośnie za kamiennym kręgiem przy farmie Loberta . Kiedy zbierzesz już wszystkie zioła – Constantiono zgodzi się Cię zatrudnić.

Harad

Zażąda, abyś zabił orka i przyniósł mu jego broń – to może się okazać zbyt trudnym przedsięwzięciem, dlatego musisz poszukać innych rozwiązań. W jednej z jaskiń na północ od Wschodniej bramy możesz – poza bandytami – znaleźć lekki topór orków – zabierz go i zanieś Haradowi. Jeśli chcesz koniecznie zarobić baty, albo wydaje ci się, że sobie z orkiem poradzisz, to najbliższego znajdziesz na prawo od południowej bramy miejskiej. Możesz też trochę pomarudzić o tym, jakie to będzie trudne, a wtedy Harad skieruję Cię do Hakona, żebyś wykonał w zamian zadanie "Najazdy Bandytów" (Opis znajdziesz w dziale Zadania).

Bosper

Chcąc zatrudnić się u Bospera, musisz najpierw udać się na polowanie i przynieść mu sześć wilczych skór. Wilki znajdziesz wszędzie w okolicy. Kiedy już będziesz miał skóry będziesz mógł zdecydować czy chcesz być jego czeladnikiem czy ma ci pomóc zostać czeladnikiem u innego mistrza.

Matteo

W zamian za swoją pomoc, każe ci ściągnąć dług Gritty – córki Thorbena . Porozmawiaj znią i zaproponuj, że spłacisz jej dług – możesz te pieniądze od niej wydusić. Oddaj złoto Matteo i porozmawiaj z Thorbenem.

Thorben

Żeby zyskać jego sympatię, musisz otrzymać błogosławieństwo bogów. Odwiedź vatrasa w świątyni oraz Dagora na targowisku i poproś obu, aby udzielili ci błogosławieństwa, następnie wróć do Thorbena i porozmawiaj z nim.

Kiedy już zostaniesz czeladnikiem możesz iść do Lorda Andre i zostać strażnikiem miejskim. Teraz możesz wreszcie spotkać się z Lordem Hagenem i z nim porozmawiać.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...