Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy
Ocena użytkowników
9.09 Średnia z 438 ocen
Twoja ocena

Pierwszy, oficjalny dodatek do "Neverwinter Nights 2", którego fabuła jest bezpośrednio połączona z poprzedzającą częścią. Rozwój postaci został podniesiony do 30 poziomu i jak zwykle wprowadzono nowe klasy, rasy, umiejętności, obszary i bla, bla, bla. Ciekawą rzeczą jest uwaga poświęcona spotykanym przez nas bohaterom niezależnym, którzy teraz wydają się realniejsi – posiadają bardziej rozbudowaną psychikę i dialogi prowadzone z nimi są ciekawsze, niż można by się tego spodziewać – warto jednak zauważyć, że pomimo tego, wielu fanów nadal odczuwało pewien niedosyt.

Dla prawdziwych maniaków został przygotowany dopracowany proces tworzenia i ulepszania przedmiotów. Grafika znana z poprzedniej części została poprawiona, dzięki czemu możemy jeszcze bardziej nacieszyć oko. Przygoda ma zapewnić około 20 godzin zabawy, czym oczywiście nie należy się dosłownie kierować.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Jeszcze niedawno byłeś Wielkim Kapitanem Warowni na Rozstajach. Walczyłeś mężnie z Królem Cieni, mając przy boku swoich wiernych towarzyszy. Pamiętasz, że owa walka zakończyła się twoim zwycięstwem, lecz teraz przeszkadza ci w myśleniu ogromny ból głowy, a do tego otacza cię zewsząd ciemność i zimna wilgoć. Odczuwasz również pustkę w swoim ciele... Tak zaczyna się dodatek Maska Zdrajcy do kultowej gry Neverwinter Nights 2. Podmuch Nowości Każdy dodatek musi wprowadzić coś nowego. W Masce... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Dubbing

Wymagania sprzętowe

  • Pentium 4 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 5.5 GB HDD
  • Windows XP
Wczytywanie...