riese

Kim są? Skąd się wzięli? Po co robią to, co robią? Kto im przewodzi? Gdzie znajduje się ich główna baza?

Odpowiedzi nasuwa się wiele, choć nikt tak naprawdę nie zna prawdziwych, a ci, którzy próbowali je poznać, polegli na polu w niezbyt chwalebny i nikomu nieznany zarazem sposób.

GameExe to grupa zamaskowanych, wyłaniających się z ciemności w czasach kryzysu wojowników. Twardzi jak skały, a zarazem delikatni jak świeże pączuszki, brną przed siebie pokonując wszelkie granice, aby na świecie zapanował spokój, a wszyscy fani fantastyki mogli spokojnie odetchnąć przy popołudniowej herbatce, czytając pojawiające się na stronie nowości.

Ty też możesz do nas dołączyć! Wejdź tutaj, aby zapoznać się z wymaganiami.

Redaktor naczelny

Zastępca redaktora naczelnego

Marketingowiec

Administrator

Redaktorzy

Współpracownicy korespodencyjni

Starzy druhowie

Współpraca marketingowa: marketing[at]gexe.pl

Sprawy techniczne: nazin[at]gexe.pl

Proponowane warunki współpracy
Prezentacja Pobierz
Wydawcy książek Pobierz
Wydawcy gier Pobierz

Statystyki

Unikalni odwiedzający
dziennie tygodniowo miesięcznie
3 050 21 350 94 500
Wizyty
dziennie tygodniowo miesięcznie
3 750 26 250 116 500
Odsłony
dziennie tygodniowo miesięcznie
6 600 46 200 204 000
Źródło: Google Analytics [Sierpień 2019]

Nasz logotyp

Logotyp

Trzynasty Schron - serwis o tematyce postapokaliptycznej, obszerna baza wiedzy na temat rozrywki, kultury oraz nauki w "klimatach", a równocześnie najstarsza polska strona o grach z serii Fallout.

Niemal 30 lat na polskim rynku. Barwny magazyn dla wszystkich zainteresowanych fantastyką. Jeśli czytujesz fantastyczne książki, oglądasz fantastyczne filmy - "Nowa Fantastyka" jest właśnie dla Ciebie! Tylko w "Nowej Fantastyce" znajdziesz najlepsze opowiadania polskich i zagranicznych autorów oraz ambitną publicystykę.

Maciej "Battle Axe" Kubiszewski - Zapalony gracz, miłośnik historii i fantastyki w dobrym wydaniu, zakochany w RPG-ach po uszy szczególnie w tych z dużą liczbą cyferek i dialogów, nie przechodzący obojętnie koło ciekawych, niezależnych produkcji, które często wspiera. Uwaga! Przejawia dziwne zamiłowanie do wszelkiej maści krasnoludów.

Na kanale znajdziecie Gameplaye, Zapowiedzi, a w przyszłości również Recenzje, Przeglądy, Podcasty na tematy związane z grami, które lubię i szanuje (czytać wyżej).

Mediakrytyk zbiera recenzje filmowe polskich krytyków i na podstawie ocen wylicza średnią ocenę filmu. Sprawdź, które filmy warto zobaczyć na bazie rzetelnych opinii!

Wczytywanie...