szczury_wroclawia_szpital

Kontakt

Kim są? Skąd się wzięli? Po co robią to, co robią? Kto im przewodzi? Gdzie znajduje się ich główna baza?

Odpowiedzi nasuwa się wiele, choć nikt tak naprawdę nie zna prawdziwych, a ci, którzy próbowali je poznać, polegli na polu w niezbyt chwalebny i nikomu nieznany zarazem sposób.

GameExe to grupa zamaskowanych, wyłaniających się z ciemności w czasach kryzysu wojowników. Twardzi jak skały, a zarazem delikatni jak świeże pączuszki, brną przed siebie pokonując wszelkie granice, aby na świecie zapanował spokój, a wszyscy fani fantastyki mogli spokojnie odetchnąć przy popołudniowej herbatce, czytając pojawiające się na stronie nowości.

Ty też możesz do nas dołączyć! Wejdź tutaj, aby zapoznać się z wymaganiami.

Redaktor naczelny

Zastępca redaktora naczelnego

  • Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek Korektor

    Szczerze można powiedzieć, że to chyba najbardziej oddany wyznawca pajęczej bogini Lolth, jaki kiedykolwiek pojawił się w szeregach redakcji - i to również za sprawą gry Faerun. Wielki pogromca spamu, miażdżący wszystkich niewiernych pięścią sprawiedliwości - przecież co innego można robić odprężając się przy popołudniowym jogurcie? Spod jego ręki wyszło wiele ciekawych newsów i przydatnych artykułów. Pisząc "wiele", mam na myśli naprawdę wiele - sami spójrzcie na statystyki. Za swą twórczość, która spoczywa na forum, otrzymał odznaczenie Kreatywnego Użytkownika. Należy jednak ostrzec, że utrzymywanie kontaktów z nim grozi bardzo szybką zmianą religii - czy byście tego chcieli, czy nie. I choćby zaprzeczał, i choćby wam zaczął grozić, nie wierzcie w to, że nie jest uzależniony od GameExe - bo szczerze jest. Jeśli czymś częstuje - nie odmawiajcie, bo szybko przekonacie się, że był to największy błąd waszego życia. Gdzie dwóch się bije, tam Lolth korzysta.

Marketingowiec

  • Flora "Flora" Woźnica Redaktor, Korektor

    Rocznik 1995. Studentka psychologii, miłośniczka kotów. W wolnym czasie chłonie grozę i fantastykę w każdej możliwej postaci. Uwielbia surrealizm, czarny humor i groteskę. Melomanka, która upodobała sobie zwłaszcza ciężkie, niepokojące i psychodeliczne brzmienia – od rocka gotyckiego po black metal.

Administrator

  • Piotr "Nazin" Niziniecki Programista, Redaktor

    Czy ktoś poznał kiedyś oblicze Nazina? Chodzą plotki o tym, ze tak naprawdę nie jest człowiekiem, a sztucznie zaprogramowaną inteligencją mającą wykonywać wszystko to, co nam, marnym śmiertelnikom, wydaje się niemożliwe. Ponoć żywi się czystą energią, nie je i nie śpi, a jego myśli przekraczają szybkość światła. Temu jednak przeczy fakt, że spytany o GameExe, Nazin zawsze dumnie wypina pierś, dumnie określając portal swym dzieckiem - nikt tego jednak tak naprawdę nie widział, niektórzy więc podejrzewają, że Nazin tylko chce, abyśmy myśleli, że jest taki jak my. Choć odznaczeń na piersi nosi mniej niż co poniektórzy, to niech was to nie zwiedzie - nawet nie wiecie co, kiedy i jak zmienia się za pośrednictwem Nazina. Dobrowolnie chciałby móc wynagradzać redaktorów pieniężnie za ich ciężką pracę, aby "dać im większą motywację". Z nami jednak szybko popadłby w wielkie długi.

Redaktorzy

Współpracownicy korespodencyjni

Starzy druhowie

Współpraca marketingowa: marketing[at]gexe.pl

Sprawy techniczne: nazin[at]gexe.pl

Proponowane warunki współpracy
Prezentacja Pobierz
Wydawcy książek Pobierz
Wydawcy gier Pobierz

Statystyki

Unikalni odwiedzający
dziennie tygodniowo miesięcznie
3 050 21 350 94 000
Wizyty
dziennie tygodniowo miesięcznie
3 850 26 950 120 000
Odsłony
dziennie tygodniowo miesięcznie
7 000 49 000 216 500
Źródło: Google Analytics [Styczeń 2019]

Nasz logotyp

Logotyp

Trzynasty Schron - serwis o tematyce postapokaliptycznej, obszerna baza wiedzy na temat rozrywki, kultury oraz nauki w "klimatach", a równocześnie najstarsza polska strona o grach z serii Fallout.

Niemal 30 lat na polskim rynku. Barwny magazyn dla wszystkich zainteresowanych fantastyką. Jeśli czytujesz fantastyczne książki, oglądasz fantastyczne filmy - "Nowa Fantastyka" jest właśnie dla Ciebie! Tylko w "Nowej Fantastyce" znajdziesz najlepsze opowiadania polskich i zagranicznych autorów oraz ambitną publicystykę.

Maciej "Battle Axe" Kubiszewski - Zapalony gracz, miłośnik historii i fantastyki w dobrym wydaniu, zakochany w RPG-ach po uszy szczególnie w tych z dużą liczbą cyferek i dialogów, nie przechodzący obojętnie koło ciekawych, niezależnych produkcji, które często wspiera. Uwaga! Przejawia dziwne zamiłowanie do wszelkiej maści krasnoludów.

Na kanale znajdziecie Gameplaye, Zapowiedzi, a w przyszłości również Recenzje, Przeglądy, Podcasty na tematy związane z grami, które lubię i szanuje (czytać wyżej).

Mediakrytyk zbiera recenzje filmowe polskich krytyków i na podstawie ocen wylicza średnią ocenę filmu. Sprawdź, które filmy warto zobaczyć na bazie rzetelnych opinii!

Wczytywanie...