Windchaser

Windchaser
Ocena użytkowników
6.8 Średnia z 97 ocen
Twoja ocena

"Windchaser", co samo w sobie jest nazwą statku będącego mobilną bazą dla gracza, to gra łącząca w sobie elementy strategii oraz RPG, dzięki czemu zyskała sobie fanów obu gatunków. Świat krainy Ensai łączy w sobie sprzeciwiające się sobie nieco aspekty: magię oraz nowoczesną technologię. Zachwyciło to jednak wielu graczy. Zarówno grafika, jak i oprawa dźwiękowa, są przyjemne dla ucha i można powiedzieć "wystarczające" do pozycji tego typu.

Przygoda stworzona jest z dwóch kampanii, na które składają się liczne misje. Naszym zadaniem jest oczywiście ratowanie ludzkości przed jej totalną zagładą i pomimo tego, że brzmi to oklepanie, to fabuła i zwroty akcji są często chwalone przez graczy. Jest to na pewno pozycja dla wszystkich tych, którzy znudzeni są tradycyjnymi tytułami cRPG.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Windchaser to debiutanckie dzieło młodego, pochodzącego z Monachium studia deweloperskiego Chimera Entertainment. Gra pojawiła się za naszą zachodnią granicą w pierwszej połowie 2008 roku, by w Polsce, dzięki firmie Techland, zawitać na półkach sklepowych w lipcu bieżącego roku. Rozreklamowany jako wspaniałe połączenie strategii czasu rzeczywistego z elementami rodem z cRPGów, Windchaser zapowiadał się nad wyraz interesująco. Gdy tylko dostałem go w swe ręce, zainstalowałem czym prędzej, by móc... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Wymagania sprzętowe

  • Core 2 Duo 2.13 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • Windows 2000/XP/Vista
Wczytywanie...