Sanktuarium

1 minuta czytania

Sanktuarium jest religijnym sercem Wichrołapa, poświęconym wszechmogącej Dwoistości. Wszyscy członkowie załogi powinni choć raz dziennie uczęszczać na nabożeństwo!

W sanktuarium można składać ofiary z różnych przedmiotów, a nawet ze schwytanych i oswojonych w kojcach stworów, w zamian za trzy potężne błogosławieństwa Dwoistości.

Pierwszym z nich jest błogosławieństwo siły, które na trwałe zwiększa ilość punktów obrażeń zadawanych na sekundę (POS) przez nasze jednostki. Każdy poziom dodaje 1 POS wszystkim postaciom. Oczywistym jest, że koszt kolejnych poziomów stale wzrasta.

Kolejnym jest błogosławieństwo wytrzymałości. Wydając na nie punkty, uzyskamy trwałe podniesienie żywotności (PŻ) wszystkich jednostek. Każdy poziom dodaje 25 PŻ wszystkim postaciom.

Nie mogło zabraknąć błogosławieństwa umysłu, które na trwałe podnosi morale (Mrl) wszystkich jednostek. Każdy poziom dodaje 15 punktów Mrl wszystkim postaciom.

Ostatnią, jednak niemniej interesującą opcją, jest umiejętność Przyzwanie. Użycie jej powoduje natychmiastowe teleportowanie wszystkich rozmieszczonych jednostek z powrotem na pokład Wichrołapa, wliczając w to nawet te walczące bądź będące w odwrocie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...