Arboretum

1 minuta czytania

Trzecim pokładem Wichrołapa jest arboretum, w który wyposażone są wszystkie większe statki. Przeprowadza się w nim badania nad nowo odkrytymi gatunkami roślin i zwierząt.

Pierwsze z nich przeprowadza się w ogrodzie, w którym z niektórych rodzajów nasion oraz roślin można wyhodować cenniejsze i przydatniejsze przedmioty.

W kojcach arboretum wylęgają się znalezione jaja, jak też prowadzi się hodowlę połączoną z oswajaniem niektórych zwierząt. Po przetworzeniu często można otrzymać cenniejszy przedmiot, a oswojone zwierzęta wykorzystywać w sanktuarium.

arboretum, screen

Chmura zarodników to nic innego, jak specjalna umiejętność, która wypuszcza z ogrodu paraliżującą chmurę roślinnych zarodników, ogłuszającą wrogą drużynę. Umiejętność często przydaje się w walce, a jej odnowa trwa 120 sekund.

arboretum, screen

Niemalże bliźniaczą umiejętnością jest Tabun, którego użycie powoduje wypuszczenie pojmanych zwierząt z kojców, by zaatakowały przeciwną drużynę. Umiejętność zadaje 200 neutralnych punktów obrażeń i odnawia się 120 sekund.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...