bitwa_blizniakow

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic
Ocena użytkowników
8,99 Średnia z 77 ocen
Twoja ocena

"Star Wars: The Old Republic" to pierwsza gra MMO zasłużonego dla gatunku cRPG studia Bioware. Kontynuuje historię opowiedzianą przez dylogię "Knights of the Old Republic", przenosząc wydarzenia na 300 lat po jej zakończeniu. Przyczajone przez wieki Imperium Sithów uderza na nieprzygotowaną na atak Republikę. Ta po serii porażek musi przystać na upokarzający traktat pokojowy i oddać połowę swych światów nieprzyjacielowi. Pokój jest kruchy, a zimna wojna rozgorzała w całej galaktyce.

Bioware usiłowało przenieść swoje doświadczenia z produkcji gier przeznaczonych dla pojedynczego gracza, projektując dla każdej grywalnej klasy odrębną fabułę. Wszystko to pozwala odbiorcy lepiej poznać obecną historię uniwersum z perspektywy nie tylko obrońców starego porządku, ale też tych drugich, bezwzględnych Sithów i ich stronników. I tak po stronie Republiki gracz stanie jako Rycerz Jedi, Konsul tego zakonu, sprytny Przemytnik bądź dzielny Żołnierz. Jeśli zaś zdecyduje się zniszczyć wszelką słabość w imię Imperium, będzie mógł wcielić się w Wojownika Sithów, Inkwizytora, jak również Agenta Imperium lub Łowcę Nagród.

Większość zadań można wykonać w pojedynkę, niemniej gra zachęca do zabawy z innymi graczami poprzez takie tryby jak PvP czy tak zwane "battlegroundy". Niestety "The Old Republic" po gigantycznym początkowym zainteresowaniu zaczęło szybko tracić użytkowników, do czego przyczyniły się zaniedbania twórców. Obecnie wydawca EA rezygnuje z abonamentu za grę, przechodząc do bardziej przystępnej formy "free to play". Warto jeszcze wspomnieć, że "SW: TOR" zostanie zapamiętana jako pierwsza w pełni zdubbingowana gra MMO.

Galeria Zobacz więcej »

Wideo Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Dodatki

 • Star Wars: The Old Republic - Rise of the Hutt Cartel
  Star Wars: The Old Republic - Rise of the Hutt Cartel
 • Star Wars: The Old Republic - Shadow of Revan
  Star Wars: The Old Republic - Shadow of Revan
 • Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire
  Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire
 • Star Wars: The Old Republic - Knights of the Eternal Throne
  Star Wars: The Old Republic - Knights of the Eternal Throne

Oryginalny dubbing

Tim Bentinck
Różne głosy

Wymagania sprzętowe

 • Procesor: AMD Athlon 64 X2 4000+ / Intel Core 2 Duo 2.0GHz
 • RAM 1.5GB (XP) / 2 GB (Vista/7)
 • Grafika: ATI X1800 / GeForce 7800 / Intel 4100
 • System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Wczytywanie...