Ogar Salky

1 minuta czytania

Doskonały okaz... Prawie...

Star Wars: The Old Republic

Organy prawne, oddziały żołnierskie i organizacje przestępcze zawsze wypatrują dobrze wytrenowanych bestii dla bezpieczeństwa. Inżynierowie genetyczni od dawna usiłowali stworzyć doskonały okaz. Ich najbardziej niesławnym i kontrowersyjnym tworem był Ogary Salky.

Na żądanie Wojsk Republiki, aby stworzyć stworzenie, które strzegłoby obiekty na Zewnętrznych Rubieżach, naukowcy hodowali różne bestie z całej galaktyki. Oddzielali osobniki posiadające takie cechy, jak rozwinięte i naturalnie zaostrzone pazury, ultraczułe zmysły, potężna siła szczęk i narowisty charakter.

Podczas pierwszych prób, Ogary Salky były brutalnie efektywne, lecz gdy wojsko przenosiło je do bardziej znaczących obiektów, ich wada stała się oczywista: narowiste instynkty tych zwierząt były niemożliwe do opanowania. Nawet gdy właściciele bestii rozkazywali im się pohamować, Ogary atakowały swoje cele z zabójczą siłą. Gdy kilkadziesiąt osób zostało zabitych, wojsko wycofało Ogary.

Star Wars: The Old Republic Star Wars: The Old Republic

Odkąd wojsko anulowało kontrakt, firma odpowiedzialna za tworzenie Ogarów Salky reklamowała te zwierzęta na czarnym rynku. Kilkanaście przestępczych i najemnych organizacji zakupiło te stworzenia. Plotka głosi, że wiele z tych drapieżnych bestii zostało zakupionych przez ludzi z Coruscant. Byłoby to wysoce nielegalne, gdyż posiadanie Ogarów Salky jest zabronione w Światach Środka.

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...