Gormak

1 minuta czytania

Ostatni Gormak nie może umrzeć...

Star Wars: The Old Republic

Tajemniczy gatunek żyjący w tajemniczym świecie. W galaktyce niewiele wiadomo o Gormakach. Chociaż ich społeczne struktury plemienne i sposób komunikacji są niezaprzeczalnie prymitywne, ich zdolność pojmowania oraz manipulowania technologią jest niesamowita i może równać się z tą najlepszych umysłów Republiki. Ta umiejętność sprawia, że są niezwykle niebezpieczni, a niecywilizowane obszary planety Voss uważane są za nadzwyczaj wrogie.

Z powodu wrodzonej i gwałtownej nienawiści do cywilizacji Voss i wszystkich rzeczy z nią związanych, są wrodzy zarówno Republice, jak i Imperium Sithów. Śledztwa w poszukiwaniu źródła agresywnej postawy Gormaków w stosunku do Voss były bezowocne. Jedyne, co udało się ustalić, to fakt, że gatunek uważa innych mieszkańców tego świata za niszczącą go plagę i chce ich zniszczyć, aby sam mógł się rozwijać.

Star Wars: The Old Republic Star Wars: The Old Republic

O dziwo ta gwałtowna nienawiść nie jest odwzajemniana. Mimo że ludzie Voss uznają Gormaków za zagrożenie dla swojej cywilizacji, nie zastanawiają się nad tym, jak się ich pozbyć. Dzieje się tak z powodu wizji Mistyków Voss, która zaowocowała wprowadzeniem prawnego zakazu tępienia gatunku Gormaków. Obcym wydaje się to dziwne, lecz mieszkańcy planety uważają proces ten za całkowicie naturalny.

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...