M3-M1

1 minuta czytania

Wydajny i przyjazny

Star Wars: The Old Republic

M3-M1 jest nabywany prywatnie przez kupców detalicznych i organizacje rozmaitych rodzajów, a także stacje całej galaktyki. To medyczny droid średniego zasięgu, nie używany w celach wojskowych i produkowany masowo przez Starfront Health Corporation na Nar Shaddaa. Kilku konkurencyjnych wytwórców proponuje podobne droidy, lecz M3-M1 jest najpopularniejszym modelem na rynku, ze względu na umiejętność pracy w różnych środowiskach i renomowaną niezawodność.

Bank pamięci M3-M1 zawiera dane o ponad pięciu tysiącach gatunków. Potrafi też skutecznie diagnozować oraz leczyć dwa miliony rodzajów ran i schorzeń. Oprogramowanie droida może się przystosować do niemal każdej sytuacji, ale zaprojektowano go przede wszystkim do pracy w placówkach medycznych. Będąc zabezpieczonym przed jakimkolwiek emocjonalnym programowaniem, M3-M1 jest w stanie udzielać bezstronnych porad medycznych oraz bez wahania zajmować się nawet najpoważniejszymi ranami i chorobami.

Star Wars: The Old RepublicStar Wars: The Old Republic

Linia M3 oferuje także wiele dodatkowych opcji, między innymi wyspecjalizowany sprzęt chirurgiczny, rozszerzone bazy danych o mniej znanych przypadkach, a nawet uprzejme i kojące podejście do chorego, niespotykane u droidów w tej cenie. Należy również zauważyć, że M3-M1 jest najmniej awaryjnym ze wszystkich droidów tej klasy.

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...