Lordowie Sithów

2 minuty czytania

Pokój to kłamstwo, jest tylko pasja
Przez pasję, otrzymuję siłę
Przez siłę, otrzymuję potęgę
Przez potęgę, zwyciężam
Dzięki zwycięstwu, moje łańcuchy rwą się
Moc mnie uwolni

Kodeks Sithów

lordowie sithów

Prawdziwi Sithowie spędzali wieki w ukryciu budując swą siłę. Mroczny Imperator cierpliwie wyczekiwał dnia, w którym jego Imperium mogłoby odpłacić Jedi za upokarzające porażki, jakich doznali w przeszłości. W tych czasach, generacje Sithów przychodziły i odchodziły, pracując ciężko oraz oddając swoje życie dla wizji zemsty.

Z ich mroczną dyscypliną oraz dokładnością, pierwszy atak zakończył się niemal perfekcyjnym sukcesem. Wycieli sobie drogę przez Jedi i ich systemy obronne, jakby ich tam w ogóle nie było. Pomimo swego agresywnego natarcia, Sithowie zostali spowolnieni, ale zniszczenie Coruscant zamknęło usta spekulacjom na temat ich zwycięstwa.

Star Wars: The Old Republic Star Wars: The Old Republic

Lata po podpisaniu traktatu pokojowego, dwunastoosobowa rada Sithów nadzorowała umacnianie nowych terenów Imperium oraz restrukturyzowała system, by przekazać władzę nad praktycznymi sprawami w ręce armii imperialnej i odciążyć w ten sposób Mrocznych Lordów, aby ci mogli się zająć planowaniem przyszłości. Skupienie Sithów padło na rekrutację i szkolenie nowych akolitów, w celu zwiększenia siły Imperium. Kiedy rozgorzeje końcowa walka z Jedi, Sithowie będą przygotowani. Nie będzie litości.

W wielkich halach Akademii na Korribanie oraz w głębinach grobowca wielkich Mrocznych Lordów przeszłości, potencjalni Sithowie muszą poddać się żmudnym testom, aby udowodnić swoją wartość. Nawet jeśli przeżyją ten morderczy trening, ich największym wyzwaniem będzie zmierzenie się z współzawodnikami w bezlitosnym turnieju, w którym każdy będzie zabiegać o przychylność swoich Mistrzów. Ostatecznie, tylko najsilniejsi zostaną Sithami; pozostali po prostu zginą próbując.

Star Wars: The Old Republic Star Wars: The Old Republic

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...