Zaawansowane Klasy

2 minuty czytania

Zaawansowane Klasy to wyspecjalizowane drogi rozwoju, które możesz wybrać w Star Wars: The Old Republic. Gdy twoja postać stanie się bardziej doświadczona, dostaniesz możliwość wyboru jednej z dwóch Zaawansowanych Klas. Ta decyzja jest równie ważna, jak te podejmowane podczas jej tworzenia. Dzieje się tak, ponieważ pozwoli to twojej postaci nie tylko wyróżniać się spośród innych czy stać się potężniejszą, ale również pomoże określić rolę, jaką chcesz odgrywać w grze.

Klasa ta dołoży do standardowych Umiejętności i Zdolności takie, które reprezentują dodatkowe obszary wiedzy specjalistycznej, a niektóre udostępnią nawet nowe bronie i zbroje. Ponadto każda Zaawansowana Klasa posiada trzy zestawy Umiejętności, które pozwolą na dalsze kształtowanie postaci.

zaawansowane klasy

Powyższy wykres nie ukazuje żadnego z Zestawów Umiejętności Klas Zaawansowanych ani nie pokazuje dokładnie, do ilu Umiejętności będziesz miał dostęp. Wkleiliśmy ją tutaj, aby pokazać przykładowo jak postać, w tym wypadku Wojownik Sithów, może wyglądać, gdy awansuje w Zaawansowanych Klasach (zauważ, że druga Klasa jest niedostępna i nie możesz się w niej szkolić).

Jak już wspomnieliśmy, każda Zaawansowana Klasa udostępnia trzy Zestawy Umiejętności. W odróżnieniu od wyboru Klasy, Umiejętności te są mniej ograniczające i możesz wybierać spośród dowolnego zestawu, a nawet ze wszystkich!

Wspólne Zestawy Umiejętności

Podczas gdy pierwsze dwa Zestawy zawierają Umiejętności całkowicie unikalne dla wybranej Zaawansowanej Klasy, trzeci Zestaw zawiera wspólne Umiejętności, które po prostu wzbogacają główne drzewko samej Klasy.

Pamiętaj, że używasz tej samej puli punktów podczas nauki Umiejętności Zaawansowanej Klasy, więc wydawaj je rozsądnie!

zaawansowane klasy

Głównym celem Systemu Zaawansowanych Klas jest udostępnienie graczom możliwości kształtowania postaci, w zależności od stylu gry. Przykładowo, niektórzy Wojownicy Sithów będą chcieli szarżować w walce i zwracać na siebie uwagę wroga. Inni będą chcieli podejść do tego bardziej strategicznie i zużyć cały swój szał na zniszczenie wrogów w najszybszy możliwy sposób.

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...