Trandoshan

1 minuta czytania

Zimnokrwiści myśliwi-zabójcy

Star Wars: The Old Republic

Pochodzący z surowego świata systemu Kashyyyk, Trandoshanie byli w konflikcie z Wookieemi odkąd oba gatunki się ze sobą zetknęły. Dołączając do Imperium Sithów, negocjowali z Korporacją Czerka o prawa do więzienia ich włochatych sąsiadów, lecz nie byli w stanie złapać więcej niż kilku naraz, gdyż Wookiee są więcej niż zdolni do obrony własnej ojczyzny.

Z powodu tego, gdzie się urodzili, stali się łowcami niewolników oraz najemnikami i rozprzestrzenili się po całej galaktyce. Są niezwykle efektywnymi wojownikami dzięki dobremu zmysłowi wzroku, pokrytej łuskami skóry i znaczącej umiejętności regeneracji.

Star Wars: The Old Republic Star Wars: The Old Republic

Trandoshanie, którzy przestrzegają tradycji ojczyzny, są często dogłębnie uduchowieni, należąc do różnych wyznań. Większość z nich czci boginię zwaną Mistrzynią, obdarowującą błogosławieństwami tych, którzy okażą się zwycięscy w bitwach i w "polowaniu". Chociaż zaobserwowano, że niektórzy postępują zgodnie z pewnym rodzajem honoru, ich naturalne, pełne dumy skłonności są o wiele bardziej wyraziste. Dlatego też zaskarbili sobie reputację dzikich i brutalnych w całej galaktyce.

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...