Walka w Kosmosie

1 minuta czytania

Przełomowe misje w kosmosie

Podróże kosmiczne są ekscytującą częścią doświadczenia w Star Wars: The Old Republic. Nie tylko będziesz mógł latać między gwiazdami, aby zwiedzić nowe planety, ale również czeka cię podejmowanie ważnych misji w głębinach kosmosu, poruszając się pomiędzy chaotycznymi polami asteroid, niszcząc wrogie myśliwce i uczestnicząc w wielkich, epickich walkach flot, przypominających te z klasycznych filmów Gwiezdnych Wojen.

Zgodnie z oryginalnymi filmami Gwiezdnych Wojen, system walki w kosmosie jest stworzony tak, aby czas podróży dosłownie przeleciał, podczas gdy toczy się walka, a gracz zasiada za sterami pilota i uczestniczy w szybkiej oraz kinowej przygodzie. Tak samo jak Luke Skywalker podczas ataku na Gwiazdę Śmierci, tak i ty odkryjesz, że nawet samotny statek może zmienić bieg galaktycznej historii.

Wypełnianie zadań

Czy podejmując się misji związanych z epickimi bitwami w kosmosie dla różnych frakcji, czy zwyczajnie przelatując przez ciekawe miejsca w galaktyce, doświadczenie w kosmicznej walce wrzuca twój statek kosmiczny prosto do akcji. Zostaniesz umieszczony na kursie do swego zadania, manewrując statkiem pomiędzy przeszkodami i radząc sobie z wrogami, którzy staną na twej drodze. To naprawdę „bitewne” doświadczenie.

Jednym z zadań będzie np. eskortowanie przyjaznego wahadłowca czy zniszczenie wrogiego krążownika. Gdy twoja postać zacznie zdobywać wyższe poziomy, będziesz spotykać się z coraz trudniejszymi i bardziej skomplikowanymi zadaniami w kosmosie. Jednak również stawki będą wyższe. Gdy pomyślnie zakończysz daną misję, otrzymasz nagrody, które mogą ci się przydać w późniejszej rozgrywce.

Odkrywanie galaktyki

W trakcie rozwijania fabuły Star Wars: The Old Republic, znajdziesz się w różnych regionach galaktyki. Będziesz stawiać czoła najniebezpieczniejszym pasom asteroidów, brać udział w wielkich rozgrywkach nad osaczonym, lodowym światem, a także wypełniać różnorakie misje, dziejące się w rozmaitych środowiskach.

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...