Sacred 2

Sacred 2
Ocena użytkowników
8.3 Średnia z 133 ocen
Twoja ocena

"Sacred 2: Fallen Angel", podobnie jak poprzednik, to przedstawiciel gatunku cRPG, w odmianie hack&slash. Gracz wybiera jedną spośród sześciu różniących się umiejętnościami i zaklęciami postaci. Rozgrywka jest w zasadzie identyczna jak w części pierwszej – bohater przemieszcza się po świecie gry pieszo bądź wierzchem, wykonuje zlecone zadania, morduje potwory i zbiera porzucony sprzęt. Największa zmiana dotyczy grafiki, otoczenie ukazane zostało w pełnym 3D.

"Sacred 2" jest prequelem, historia opowiedziana w nim ma miejsce na dwa tysiące lat przed wydarzeniami z pierwszej części. Po upadku Imperium Wysokich Elfów wybuchła nowa wojna o władzę nad Ankarią. Gracz musi opowiedzieć się po stronie światła lub ciemności; od jego wyboru zależy dalszy przebieg fabuły i przyszły los świata.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Fani gatunku hack'n'slash w ostatnich latach nie byli rozpieszczani. Lwia część produkcji, próbujących dorównać żywej legendzie tej kategorii – Diablo, była, co tu dużo mówić, kiepska i niewarta czasu każdego zapracowanego gracza. Najświeższym dziełem, trzymającym wysoki poziom, był Titan Quest, który wyszedł bagatela dwa lata temu. Dlatego wyposzczeni entuzjaści z niecierpliwością odliczali godziny do premiery kontynuacji, jednej z nadziei gatunku i mocnego konkurenta do zrzucenia z tronu... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Dodatki

  • Sacred 2: Ice & Blood
    Sacred 2: Ice & Blood

Wymagania sprzętowe

  • Core 2 Duo 2.4 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 20 GB HDD,
  • Windows XP SP3/Vista
Wczytywanie...