dziki_lad

Wierzchowce

1 minuta czytania

W tak ogromnym świecie, jakim jest Ankaria, trudno jest przebyć cały obszar pieszo. Jest to zarówno męczące, jak i czasochłonne. Często można napotkać handlarzy oferujących wiele odmian wierzchowców – od zagłodzonych i wychudłych szkap, po zaprawione w boju rumaki, które można wyposażyć w różnoraki sprzęt, zwiększający atrybuty twojemu nieparzystokopytnemu towarzyszowi. Dodatkowo każda postać posiada własnego, wyjątkowego wierzchowca. Oprócz mentalności pasującej do twego bohatera, uzupełnia on dane style walki. Może nauczyć cię takich, których postać nie wykonuje siedząc w siodle. Jest to miłe udogodnienie, które może znaleźć zastosowanie w taktyce walki. Wszystkie one dodają bohaterowi główne premie obronne, a tylko niektóre z nich pozwalają na szybsze podróżowanie. Podczas walki konnej można stosować przeróżne sposoby obrony czy ataku.

Sacred 2
Koń

Wierzchowce specjalne

Driada

driada, wierzchowce, waran
Waran
Sacred 2
Inkwizytor

wierzchowce, pająk całunowy, inkwizytor
Pająk Całunowy
Sacred 2
Serafia

serafia, wierzchowce, tygrys szablozębny
Tygrys Szablozębny
Sacred 2
Strażnik Świątynny

wierzchowce, mobiculum, strażnik świątynny
Mobiculum
Sacred 2
Wojownik Cienia

wojownik cienia, wierzchowce, jaszczur wietrzny
Piekielny Ogar
Sacred 2
Wysoka Elfka

wysoka elfka, wierzchowce, piekielny ogar
Jaszczur Wietrzny
Sacred 2

Komentarze

0
·
Fajne są te wierzchowce. Mam tylko żal, że okropnie brzydzę się pająków, a grałam inkwizytorem.. Oglądanie tego czegoś w powiększeniu nie było nazbyt przyjemnym uczuciem. Ale pajączek śmigał szybko, przynajmniej tyle..

A chyba wszystkie te specjalne wierzchowce wspomagają dany wybrany aspekt wybranej postaci, prawdaż?
0
·
krew_na_scianie - tak, wierzchowce specjalne wzmacniają dany aspekt.
0
·
Bardzo dobra robota, ale trochę się pomyliłeś. To Wysoka Elfka ma Jaszczura Wietrznego a Wojownik Cienia - Piekielnego Ogara. Ale to i tak świetna robota !
0
·
Poprawione.
0
·
Czy do wierzchowców specjalnych można dokupić siodło itp? Wydawało mi się, że kiedyś widziałam taką opcję u handlarza koni bodajże, ale odkąd zainstalowałam nową wersję gry, to już nie widzę takiej opcji w ogóle. Pamiętam, ze wtedy chciałam kupić siodło dla konika (nie miałam jeszcze jaszczura) a wyświetlało się, że siodła są dla wierzchowców specjalnych...

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...