Neverwinter Nights 2: Wrota Zachodu

Neverwinter Nights 2: Wrota Zachodu
Ocena użytkowników
8.62 Średnia z 130 ocen
Twoja ocena

Opracowane przez Studio Ossian rozszerzenie, którego fabuła jest rozgrywana w egzotycznym mieście Westgate (Wrota Zachodu). Nowe obszary obfitują również w nowe, wcześniej niespotykane stwory zamieszkujące owe tereny. Tradycyjnie pojawiły się nieznane dotąd przedmioty i wszystko inne, czego można się domyślać – dodano jednak do tego inną ścieżkę dźwiękową.

Oprócz głównej misji w tym module, dodane zostały również zadania poboczne. Według wielu graczy sama fabuła jest mniej wciągająca niż w samym "Neverwinter Nights 2" i rozwija się dopiero pod koniec. 20 godzin rozrywki obfituje w przygody, w których towarzyszyć nam może trzech zupełnie nowych kompanów, których interakcja podczas przygody została oczywiście zwiększona.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Ossian Studios to małe, kanadyjskie studio, którego założycielem jest Alan Miranda – były pracownik BioWare, odpowiedzialny za pierwszą część Neverwinter Nights oraz Baldur's Gate 2: Tron Bhaala. Pierwszą grą wspominanego wcześniej oddziału jest dobrze przyjęty zarówno przez graczy, jak i recenzentów darmowy moduł do Neverwinter Nights o tytule Darkness over Daggerford. Tym razem zainteresowani będą musieli wyłożyć pieniądze na stół, ale zakup można w pełni nazwać udanym. Dodatek rozpoczyna... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Wymagania sprzętowe

  • Pentium 4 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 8 GB HDD
  • Windows XP
Wczytywanie...