szczury_wroclawia_szpital
Ocena użytkowników 8,94 Średnia z 61 ocen
Twoja ocena
Guild Wars

Guild Wars

Wydane pod koniec kwietnia 2005 "Guild Wars" szumnie zapowiadane było jako pogromca "World of Warcraft". To jednak dość myląca ocena dla dzieła ArenaNet, będącego pierwszą, i póki co jedyną, udaną próbą stworzenia gry bez abonamentu, mogącą pochwalić się znaczną liczbą graczy. Wszystko to za sprawą ogromnego świata gry, aż sześciu profesji z możliwością ich łączenia oraz doskonałej grafiki, która nie wymaga drogich podzespołów dla naszego komputera.

Zgodnie z nazwą, możemy należeć do jednej z wielu gildii i walczyć nie tylko z potworami, lecz także z innymi graczami. Tryb PvP "Guild Wars" uchodzi za skomplikowany z racji dużej liczby umiejętności, lecz to właśnie ilość tych ostatnich pozwala na wiele możliwości ustalania taktyki postaci, których nie dzielą niebotyczne różnice poziomów, jednak same starcia nie tracą na tym nic ze swojej dynamiki, zaś zwycięstwo daje sporo satysfakcji.

Tytuł ten odniósł tak duży sukces, iż w rok później ukazała się pierwsza samodzielna kampania, nazwana "Factions", pozwalająca postaciom z podstawki na podróż do egzotycznego Kintaju. W tym też momencie oryginalne "Guild Wars" zostało przemianowane na "Guild Wars: Prophecies".

Guild Wars
Guild Wars
Guild Wars
Guild Wars
Wymagania sprzętowe
  • Pentium III 1 GHz
  • 512MB RAM
  • karta grafiki 64MB (GeForce 4 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
Wczytywanie...