Zaduma Wędrowca w Guild Wars

1 minuta czytania

Zaduma Wędrowca to nazwa specjalnego eventu, który ma uczcić nadchodzącą premierę Guild Wars 2. To jednocześnie jedna z ostatnich tak dużych okazji, by zdobyć brakujące punkty w Komnacie Chwały i tym samym zapewnić sobie dodatkowe bonusy w drugiej odsłonie gry.

guild wars, guild wars zaduma wędrowca

Ambitne plany przygotowania pomostu fabularnego w postaci dodatkowych zadań i eventów powiodła się jedynie połowicznie. Guild Wars Beyond okazało się rozczarowujące, nie spełniły się także zapowiedzi o kontynuacji wydarzeń z Elony. Ostatnie odsłony eventów zimowych to powtórka z poprzednich lat, bowiem wiadomym było, iż niemal cała ekipa została oddelegowana do prac nad kontynuacją. Nic więc dziwnego, że Zaduma Wędrowca to event specyficzny, ale i zrobiony przy minimalnym nakładzie sił.

Przede wszystkim dostępne są raptem cztery zadania – po jednym na każdą kampanię i dodatkowe w ramach Eye of the North. Polegają one na dotarciu w określone miejsca. Nie spotkamy nowych wrogów, nie zdobędziemy żadnych specjalnych przedmiotów. Wyjątkiem są Piętna Wędrowca, które wymieniamy na słodycze czy alkohol. Cztery dodatkowe przedmioty z zadań można zamienić na jedną z udręczonych broni, które zwykle tworzyliśmy w Domenie Katuszy. Otrzymać możemy maksymalnie jeden taki prezent (na konto), zaś jego rodzaj jest uzależniony od naszej klasy oraz dorobku w Komnacie Chwały. Tym sposobem można zdobyć jeden punkt do wspomnianej Komnaty.

Event potrwa do 30 sierpnia. Po nim pozostaje pytanie – co ArenaNet uczyni z "jedynką". Czy gra stanie się w pełni darmowa? Czy też twórcy poczekają, gdyż nadal będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem z racji dość wysokiej ceny kontynuacji?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...