The Elder Scrolls III: Morrowind

The Elder Scrolls III: Morrowind
Ocena użytkowników
8.34 Średnia z 4285 ocen
Twoja ocena

"The Elder Scrolls III: Morrowind" jest jedną z najbardziej wybuchowych i przebojowych produkcji, jakie kiedykolwiek zostały ukazane naszym oczom. "Morrowind" to trzecia część dość oryginalnej produkcji, na którą trzeba było fanom całkiem długo czekać. I wierzcie mi, że warto było. Wypuszczona w 2002 roku przez Bethesda Softworks gra zyskała sobie niezmierną ilość wyznawców. Zarówno grafika, muzyka, jak i sama fabuła do dziś są czczone przez niezliczone tłumy. Wpływ mamy zarówno na wygląd, jak i profesję naszej postaci oraz późniejszy jej rozwój. Niezliczona ilość zadań pobocznych, gildii, klanów i przypadkowych osób, dla których można je wykonać, sprawia, że lepiej złapać się za głowę niż starać zliczyć godziny potrzebne na wykonanie wszystkich.

Istnieje tylko jedna wielka lokacja będąca wyspą, jednak przemierzać ją można nieskończenie wzdłuż, wszerz i jak się komu podoba (osobiście polecam uparte odkrywanie każdego kwadraciku na mapie). Podczas walki brak jakichkolwiek oryginalniejszych kombinacji i wydaje się ona nadmiernie uproszczona. Grafika, choć już prawie 9 lat po premierze, nadal zachwyca niejedno oko. Jedną z największych wad jest brak dobrze rozwiniętego trybu multiplayer.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

W dzisiejszych czasach wszyscy gracze, zarówno ci młodsi, jak i starsi, z pewnością choć raz słyszeli o dziele studia Bethesda Softworks, grze zatytułowanej The Elder Scrolls III: Morrowind. Śmiem przypuszczać, że znaczna ich część miała niejedną okazję, by lepiej zapoznać się z tą produkcją. Będącą na światowym rynku dobre siedem lat, trzecią część epickiej przygody rozgrywającej się w świecie imperium Tamriel śmiało można nazwać żywą legendą. Co sprawiło, że przez ten okres czasu Morrowind... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Oryginalny dubbing

Almalexia / Mroczny elf kobieta
Elisabeth Noone
Argonianin kobieta / Ork kobieta
Argonianin mężczyzna / Hircine / Khajiit mężczyzna / Nord mężczyzna
Shari Elliker
Azura / Cesarska kobieta
Wes Johnson
Boethiah / Breton mężczyzna / Malacath / Molag Bal / Ork mężczyzna
Breton kobieta / Elf wysokiego rodu kobieta
Jeff Baker
Dagoth Ur / Jiub / Mehrunes Dagon / Mroczny elf mężczyzna / Sheogorath
David DeBoy
Elf wysokiego rodu mężczyzna
Melissa Leebaert
Khajiit kobieta / Mephala
Leśny elf kobieta
Lynda Carter
Nord kobieta
Redgard kobieta
Michael Mack
Redgard mężczyzna

Wymagania sprzętowe

Minimalne
  • Procesor Pentium III 800 MHz (lub kompatybilny)
  • 256 MB RAM
  • Karta graficzna GeForce 2 GTS (lub kompatybilna)
Wczytywanie...