Dwemerowe i Kwama

2 minuty czytania

Królowa kwama

potwór

Sensem egzystencji tego stworzenia jest wyprodukowanie jak najwięcej jaj. Królowa kwama jest zbyt duża, by móc się poruszać, dlatego stale musi być pod ochroną robotników bądź wojowników kwama. W przeciwieństwie do swych współbratymców, nie zaatakuje (6-18 pkt.) naszej postaci, jeśli my nie zaatakujemy jej.

Dusza: 30

Kulisty centurion

potwór

Centurion kulisty został stworzony przez dwemerów i jest maszyną obronną. Z daleka wygląda jak zwykła kula, jednak gdy się do niego zbliżymy, natychmiast zmienia się w maszynę bojową (75 pkt zdrowia). Jako że nie jest żywym stworzeniem, nie posiada duszy.

Dusza: 0

Pajęczy centurion

potwór

Następnym wytwór dwemerów, który przypomina mechanicznego pająka niemałych rozmiarów. Posiada mało pkt. życia (38), dlatego łatwo powinniśmy się z nim uporać. Zadaje 1-9 pkt. obrażeń, więc nie powinien wyrządzić nam krzywdy. Pajęczy centurion jest niewrażliwy na truciznę.

Dusza: 0

Parowy centurion

potwór

Najpotężniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie twór dwemerów (150 pkt. zdrowia oraz atak 10-30 pkt.). Przypomina wykonanego z metalu golema i zwykle spotykany jest w dwemerowych ruinach. Niedoświadczone postacie mogą mieć z nim problem. Jest odporny na ogień, zimno, elektryczność i truciznę (75%) i nie posiada duszy.

Dusza: 0

Pędrak

potwór

Małe, niegroźne stworzonko, posiadające jedynie 8 pkt. zdrowia i szczycące się atakiem 1-2 pkt., nie jest godne dłuższego opisu. No dobra, warto wspomnieć, że potrafi paraliżować swych przeciwników.

Dusza: 10

Pędrak zarażony

Posiada lepszy atak (1-3 pkt.) i może zarazić naszą postać Umęczeniem.

Dusza: 10

Pędrak spaczony

Zdecydowanie potężniejszy (30 pkt. zdrowia i atak 4-12 pkt.), może zarazić naszą postać Popielicą.

Dusza: 20

Robotnik kwama

potwór

Zwykły robotnik, który zachowuje się neutralnie. Nie będzie nas atakować, jeśli sami nie rozpoczniemy walki pierwsi. Posiada mało życia (30 pkt.) i niegodny uwagi atak (1-6 pkt.).

Dusza: 8

Robotnik kwama zarażony

Ta odmiana posiada lepszy atak (2-6 pkt.) i może zarazić naszą postać chorobą zwaną Opadnica.

Dusza: 8

Robotnik kwama spaczony

Spaczona odmiana posiada jeszcze lepszy atak (6-18 pkt.) oraz więcej punktów zdrowia (60). Może zarazić naszą postać chorobą Popielica.

Dusza: 8

Wojownik kwama

potwór

Żyją głównie po to, by chronić swą królową przed niebezpieczeństwem, dlatego są spotykane tylko w kopalniach. Posiadają 45 pkt. zdrowia i atakują 3-9 pkt., dlatego początkującego graczowi mogą sprawić niewielkie problemy. Co więcej, mogą zatruć naszą postać trucizną.

Dusza: 20

Wojownik kwama spaczony

Ta odmiana posiada więcej zdrowia (60 pkt.) i odznacza się zdecydowanie lepszym atakiem (7-21 pkt.). Należy uważać, bo może zarazić naszą postać Popielicą.

Dusza: 20

Zwiadowca kwama

potwór

Małych rozmiarów robak, który nie powinien sprawiać większych problemów. Posiada jedynie 23 pkt. życia i atakuje 1-3 pkt. Typowe stworzenie, które jedynie przeszkadza.

Dusza: 15

Zwiadowca kwama spaczony

Nieco potężniejszy od normalnego – 45 pkt. zdrowia i godny uwagi atak – 6-18 pkt. Może zarazić naszą postać Popielicą.

Dusza: 15

Komentarze

0
·
Z tych tutaj wymienionych,z jakimi walczyliście bo ja z:zwiadowca kwama,robotnik kwama,pędrak zwykły i pajęczy centurion.
0
·
ja ze wszystkimi żem walczył
0
·
Ja też ze wszystkimi

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...