Fallout

Fallout
Ocena użytkowników
7.52 Średnia z 1038 ocen
Twoja ocena

Gra wydana w 1997 roku przez Interplay, więc od razu można zaznaczyć, że grafika nie powali na kolana. Mimo to pozycja zdołała osiągnąć wielki sukces i doczekać się następnych części. Możliwość przyłączenia postaci do drużyny zależy od poziomu charyzmy naszego bohatera, więc trzeba się trochę postarać. Jest 18 umiejętności, które dzielą się na bojowe, aktywne oraz pasywne.

Podczas tworzenia bohatera zdajemy sobie sprawę z niemożliwości osiągnięcia ideału, bowiem wybierając dwie dodatkowe cechy naszego herosa okazuje się, że każda ma swoje zalety oraz wady (np. drobna budowa zwiększa zręczność, ale obniża udźwig). Poza tym wspaniała muzyka, dobra grywalność oraz oryginalna przygoda w post-nuklearnym świecie dopełniają całości.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Ile już było narzekań na wtórność i banalność najnowszych produkcji? Ile jeszcze razy będziemy spoglądać wstecz, opowiadając z nostalgią "jak to kiedyś robili gry", albo też po raz setny wysłuchiwać trucia o tym, że ponoć wszystko już było? Jeżeli naprawdę dość nam już tego wszystkiego, wysilmy nieco naszą wyobraźnię, by przenieść się do roku 1997. To data naprawdę wyjątkowa dla komputerowej rozrywki, kiedy gracze musieli odpowiedzieć sobie na kilka trudnych pytań. Czy poświęcić swój... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Oryginalny dubbing

Wymagania sprzętowe

Minimalne
  • Pentium 90MHz
  • 16MB RAM
Wczytywanie...