Maxson Disk

1 minuta czytania

Maxson

Z mojego rozkazu, jako pełniącego obowiązki dowódcy po przedwczesnej śmierci płk. Roberta Spindela w czasie obecnego kryzysu, cały zespół ochronny bazy zostaje przeniesiony do schronu w Lost Hill.

Niniejsza dyrektywa dotyczy także rodzin oficerów i żołnierzy.

O ile inaczej nie zarządzi uprawniony przedstawiciel Departamentu Wojny, niniejszy rozkaz obowiązuje w zapisanym tu brzmieniu.

Operatyw 1: Cały personel wojskowy, wraz z rodzinami, ma opuścić bazę do godziny 08:00, 25 PAŹ 2077. Cały ten personel, podróżując pod moim dowództwem, uda się do bazy Lost Hill. Nie udziela się zwolnień.

Operatyw 2: Cały personel cywilny otrzymuje nakaz pozostania na terenie bazy, w oczekiwaniu na rozkazy z ich właściwej struktury dowodzenia.

Operatyw 3: Wyposażenie, uznane za konieczne do zapewnienia przetrwania personelu wojskowego bazy, ma zostać natychmiast pobrane z magazynów. Właściwe zezwolenia będą wydane później, o ile czas pozwoli.

Operatyw 4: Wszystkie przepisy kodeksów wojskowych będą surowo egzekwowane wobec personelu wojskowego oraz cywilnego, uczestniczącego w operacjach wojskowych.

Operatyw 5: Do momentu ustanowienia stabilnego i autoryzowanego kanału łączności z Departamentem Wojny, powyższe polecenia będą miały pierwszeństwo przed wszelkimi wcześniej wydanymi rozkazami.

Kpt. Maxson
24 PAŹ 2077

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...