Computer Download of the FEV project

1 minuta czytania

Projekt FEV

Krótkie podsumowanie Projektu FEV.

2073. Gdy Chiny zaczęły postępować coraz bardziej agresywnie odnośnie swoich broni biologicznych, Rząd Stanów Zjednoczonych AP uznał, iż potrzebne są środki zaradcze. Projekt Wirionu Wszechodporności (PVP) został oficjalnie zainicjowany w dniu 15 września 2073.

2075. Stało się jasne, iż najlepszą metodę walki z nowoopracowanymi broniami biologicznymi stanowi zmodyfikowanie niezainfekowanego DNA tak, aby nie było już podatne na standardowe infekcje wirusowe.

2076. Nieprzewidziane efekty uboczne PVP zaczęły się ujawniać na początku roku 2076. Testowe obiekty zwierzęce wykazywały niezwykłe tempo wzrostu ciała i zwiększoną aktywność mózgu. Rząd SZ zapoznał się z tymi odkryciami i, w interesie bezpieczeństwa narodowego, wydelegował na miejsce badań zespół, by zabezpieczać oraz nadzorować projekt, przemianowany wówczas na Projekt FEV (Wirusa Wymuszonej Ewolucji).

2077. FEV zbliża się do ukończenia. Testy na obiektach zwierzęcych niemal w 100% kończą się powodzeniem. Gabaryty i umięśnienie rosną o ok. 60%, a inteligencja potencjalnie o 200%. Efekty oddziaływanie na obiekty ludzkie pozostają nieznane, choć teoretycznie są obiecujące. Wojsko, chcąc prowadzić dalsze badania, zbudowało duży ośrodek na terenie Bazy Wojskowej Mariposa w środkowej Kalifornii. W tym nowym ośrodku kontynuowane są testy Wirusa Wymuszonej Ewolucji na ochotniczych obiektach z szeregów sił zbrojnych.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...