Torchlight

Torchlight
Ocena użytkowników
8,49 Średnia z 69 ocen
Twoja ocena

"Torchlight" to typowy hack&slash, będący dziełem amerykańskiego studia Runic Games i wzorowany na największym klasyku gatunku – "Diablo 2".

Jak łatwo się domyślić, cała zabawa polega na mordowaniu w jak najbardziej spektakularny sposób nadciągających hord potworów. W tym przypadku sprawa wygląda następująco – wszystko rozpoczyna się w miasteczku Torchlight, w którym odkryto złoża Żaru i czające się pod ziemią zło. Stanowi to idealną okazję do zabłyśnięcia dla bohatera, który zechce stawić czoła wyzwaniu, przemierzać kolejne, coraz głębiej położone pod ziemią poziomy i eliminować wszystko, co się rusza, by ostatecznie pomóc mieszkańcom.

W "Torchlight" można grać jedną z trzech totalnie zróżnicowanych postaci: Alchemikiem, Niszczycielem bądź Pogromcą. Ich ogólnie pojętą potęgę określają atrybuty, poziom doświadczenia i umiejętności, podzielone na trzy odmienne drzewka. Ta gra to nie tylko bohater, ale również cała sterta ciągle znajdowanych, przeróżnych przedmiotów oraz dobrze działający system transmutacji.

Cukierkowa grafika nie musi się podobać każdemu, lecz klimatyczna muzyka powinna zachwycić nawet najbardziej wybrednego gracza.

Galeria Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Wymagania sprzętowe

  • Pentium III 800 MHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 2 MX200 lub lepsza)
  • 400 MB HDD, Windows 2000/XP/Vista
Wczytywanie...