dziki_lad

Przedmioty

1 minuta czytania

Granie w "Torchlight" to nie tylko stawianie czoła niezliczonym ilościom krwiożerczych bestii. Rozgrywka ta to również umiejętne gospodarowanie szerokim wachlarzem przedmiotów, które znajdujemy pośród zwłok ubitych bestii bądź spotykamy w ofercie kupców.

Jako że przedmiot przedmiotowi nierówny, w grze zastosowano podział na różne ich jakości, wynikiem czego są odmienne barwy ich nazw i tak wyróżniamy przedmioty:

Białe – najtańsze i pozbawione właściwości magicznych. Nie należy ich jednak lekceważyć, bowiem magiczne bonusy można nadawać tylko takowym, a niejednokrotnie z dobrego białego przedmiotu można stworzyć porządną magiczną rzecz.

przedmioty, białe

Zielone – regularnie spotykane, obdarzone słabymi właściwościami magicznymi. Z reguły sprawdzają się tylko na początkowych etapach gry.

przedmioty, zielone

Niebieskie – choć występują rzadziej od poprzednich, spotykamy jest dość regularnie. Posiadają zdecydowanie większe właściwości magiczne i mogą nam służyć przez długi czas.

przedmioty, niebieskie

Purpurowe – tym kolorem oznaczone są przedmioty, które składają się na konkretne zestawy. Im więcej rzeczy z danego zestawu założymy bohaterowi jednocześnie, tym będą mieć większe bonusy i lepsze właściwości. Występują rzadko.

przedmioty, purpurowe

Złote – wyjątkowe, unikatowe i występujące rzadko przedmioty o bardzo dużych właściwościach magicznych, które zwykle służą nam do końca gry.

przedmioty, złote

Niezależnie od tego, jakiej jakości jest dana rzecz, może być ona wyposażona w jedno bądź dwa gniazda, w które można wkładać znalezione przez nas kamienie szlachetne, zwiększające dodatkowo posiadane przez przedmiot właściwości.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...