Alchemik

1 minuta czytania

alchemik

"Żar jest esencją magii, kluczem do sztuki, którą się posługuję. Dla naszego rodzaju Torchlight to latarnia, miejsce mocy, w którym zgromadzona jest największa ilość Żaru. Nic nie wiedziałem o problemach trapiących to miejsce.

Nie spodziewałem się, że mój los rozstrzygnie się w momencie przybycia do Torchlight. Pochłonęło mnie zło panujące w tym miejscu. Prawdopodobnie nigdy nie uda mi się od niego uwolnić.

Kopalnie pogrążone są w ciemności, jednak mroku zalegającego jeszcze niżej nie da się już opisać. To miejsce skrywa moc, o jakiej nikomu się nie śniło, lecz cena, jaką trzeba będzie zapłacić, może się okazać zbyt wysoka."

Alchemik to bez wątpienia najlepszy magik w grze. Pośród swych umiejętności posiada nie tylko sporo ofensywnych zaklęć, ale również czary umożliwiające przyzywanie istot, które mają towarzyszyć mu w trakcie boju. Jeśli zechcecie, by specjalizował się w rzucaniu czarów bądź przywoływaniu, inwestujcie punkty atrybutów głównie w magię i obronę, a zrezygnujcie z siły oraz zręczności. Oczywiście Alchemikiem można zagrać jako postacią walczącą wręcz i inwestować w punkty umiejętności znajdujące się w drzewku walki oraz rozwijać atrybuty siły i obrony. Niemniej jednak najlepiej sprawdza się jako postać rzucająca czary.

Drzewka umiejętności

Magia – cały wachlarz ofensywnych czarów, dzięki którym Alchemik może walczyć z wrogami na odległość bądź dokonywać masowego dzieła zniszczenia.

Przywołanie – zdolności poświęcone nie tylko przywoływaniu przez Alchemika istot, które będą mu towarzyszyć w trakcie rozgrywki, ale również zwiększające wszelkie statystyki tych stworów.

Walka – komplet umiejętności, dzięki którym Alchemik sprawnie radzi sobie w trakcie walki w zwarciu.

Początkowe statystki

Siła 6
Zręczność 7
Magia 10
Obrona 5
HP 200
MP 30
Umiejętność Pocisk Żaru

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...