dziki_lad

Wyposażenie zwierząt

1 minuta czytania

Wyposażenie zwierzęcia zasadniczo nie różni się od tego, które dotyczy naszego bohatera. Można je wyposażyć w:

  • Amulet
  • Pierścień (x2)
  • Zaklęcie (x2)

W grze nie ma przedmiotów, które mogą nosić wyłącznie bohaterowie bądź tylko zwierzęta, toteż amulety i pierścienie można przekładać z postaci na zwierzę i odwrotnie. Gracz nie decyduje o tym, w którym momencie nasz pupil będzie wykorzystywać nauczone zaklęcia.

torchlight, wyposażenie zwierząt

Także w przypadku zwierząt możemy gromadzić rzeczy w trzech osobnych miejscach i są to:

Ekwipunek – Miejsce, gdzie składujemy praktycznie wszystko, co znajdziemy w trakcie rozgrywki: wszelkiej maści bronie i elementy uzbrojenia, eliksiry, kamienie szlachetne czy przedmioty z zadań. Na jednym polu mieści się jeden przedmiot. Wyjątek stanowią eliksiry oraz zwoje portalu do miasta i identyfikacji, które można składać do 20 sztuk na jednym polu.

Zaklęcia – Trzymamy tu wszystkie zwoje z zaklęciami. Na jednym polu mieści się jeden zwój.

Ryby – W miejscu tym przechowujemy ryby, które można zdobyć w trakcie łowienia w łowisku i które dodają specjalne bonusy naszemu zwierzęciu. Na jednym polu mieści się 5 takich samych ryb.

Warto wspomnieć, że w grze istnieje możliwość wysyłania zwierzęcia do miasta, by sprzedało niepotrzebne w naszym mniemaniu przedmioty, w czasie gdy gracz może dalej przebijać się przez hordy potworów i nie zawracać sobie głowy tak przyziemną sprawą, jak pozbycie się zbędnego dobytku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...