dziki_lad

Pogromca

1 minuta czytania

pogromca

"Problemy w Torchlight okazały się znacznie poważniejsze, niż można się było tego spodziewać. Muszę przyznać, że mimo to czuję ulgę. Mało istotne zlecenia z reguły oznaczają koniec kariery Pogromcy.

Moim zadaniem było przywrócenie przepływu Żaru, jednak mrok zalegający pod Torchlight sięga znacznie głębiej niż kopalnie.

To będzie prawdziwy sprawdzian moich umiejętności i oddania sprawie. Zło trzeba będzie zniszczyć razem z jego korzeniami, które w tym przypadku sięgają bardzo głęboko."

Pogromca to postać, która uśmierca swych przeciwników z dystansu i zdecydowanie radzi sobie w tym najlepiej z całej trójki. Kiedy zdobędzie umiejętność Wybuchowy strzał, staje się niezwykle potężna. Jeśli chcecie, można ją rozwinąć jako postać walczącą w zwarciu, jednak będzie się grać trudniej, aniżeli tą walczącą na dystans. Dostępne wśród umiejętności pułapki ubarwiają grę i odpowiednio wykorzystywane stają się groźną bronią. Chcąc sobie dobrze radzić w walce na odległość, powinniście skupić się na inwestowaniu punktów w zręczność i obronę. Nieco można przeznaczyć na magię, zaś siłę należy sobie całkowicie darować.

Drzewka umiejętności

Strzelec – umiejętności te zwiększają zadawane z dystansu obrażenia.

Łotr – dzięki tym zdolnościom Pogromca będzie sobie dobrze radzić w walce w zwarciu.

Rozjemca – cały wachlarz różnorodnych pułapek, które – mądrze wykorzystywane – stanowią niezwykle groźną broń.

Początkowe statystyki

Siła 5
Zręczność 10
Magia 7
Obrona 6
HP 200
MP 20
Umiejętność Rykoszet

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...