dziki_lad

Niszczyciel

1 minuta czytania

niszczyciel

"Od niepamiętnych czasów podróżuję, przemierzając te krainy. Moje ostrza ciągle kierują mnie w stronę kolejnego konfliktu.

Na wieść o złu, które zapanowało w Torchlight, wróciłem z dziczy. Słyszałem opowieści o szaleństwie, zabitych lub zaginionych mieszkańcach... O mroku, który pojawił się z głębi. Musiałem odwiedzić to miejsce. Moje ostrza aż wibrowały w oczekiwaniu na walkę. Odbyłem długą podróż. Przybyłem o zachodzie słońca. Początkowo wszystko wydawało się proste. Zupełnie nie zdawałem sobie sprawy z obecności mroku ani z przerażającej mocy kryjącej się w głębi ziemi.

Już wkrótce miałem poznać prawdę..."

Niszczyciel to zdecydowanie najlepsza postać do walki w zwarciu. Decydując się na grę nim, powinno się inwestować głównie w siłę i kilka naprawdę potężnych umiejętności, które z pewnością ułatwią rozgrywkę i skutecznie stawią czoła hordom potworów. Postać ta posiada kilka zdolności, dzięki którym może przywołać towarzyszące sobie istoty, jak też parę zaklęć. W całym wachlarzu znajdują się również dwie aury, jakimi nie mogą poszczycić się Alchemik czy Pogromca. Prócz rozwijania siły, warto nieco zainwestować w obronę. Jeśli swą potęgę chcecie pokładać w specjalnych umiejętnościach, nie zaniedbujcie magii i podnieście ją od czasu do czasu.

Drzewka umiejętności

Berserk – umiejętności, dzięki którym Niszczyciel zmienia się w istną maszynkę do zabijania.

Tytan – dzięki tym zdolnościom, Niszczyciel może wywoływać wybuchy oraz wstrząsy, raniące wrogów i umożliwiające przechylenie szali zwycięstwa na tę właściwą stronę.

Widmo – umiejętności te pozwalają Niszczycielowi rzucać osłabiające wrogów aury oraz przywoływać istoty, które będą towarzyszyć mu w trakcie rozgrywki.

Początkowe statystyki

Siła 10
Zręczność 4
Magia 3
Obrona 10
HP 300
MP 20
Umiejętność Cięcie

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...