Zwierzęta

1 minuta czytania

Nieodłącznym elementem gry w "Torchlight" jest zwierzę, które wybieramy na początku gry i które towarzyszyć nam będzie do samego końca. Możemy się zdecydować na towarzystwo kota bądź psa.

zwierzę, kot

Trzeba mieć świadomość, że wybór ten ma znaczenie wyłącznie z fabularnego punktu widzenia, bowiem kot od psa w praktyce nie różnią się niczym. Wszelkie statystyki w postaci Punktów Życia, Many, zadawanych obrażeń czy tych pochłanianych przez pancerz są identyczne w obu przypadkach. Podobnie wygląda zwiększanie się poszczególnych wartości w trakcie awansu na kolejny poziom – bo przecież zwierzę gromadzi to samo Doświadczenie, które gracz.

zwierzę, pies

Naszego towarzysza możemy wyposażyć w amulet, dwa pierścienie oraz dwa zaklęcia, dzięki którym nieco lepiej będzie sobie radzić w boju. Nie można jednak ukrywać, że pożytek z pupila w trakcie walki zbyt wielki nie jest, a największą zaletą jego obecności jest fakt, że posiada takie samo wyposażenie, jak bohater, dzięki czemu można u niego przechowywać kolejną część znajdowanych przedmiotów i rzadziej wracać do miasta. Ba, jeśli za bardzo wciągniemy się w wir walki i nie będziemy chcieć się rozpraszać, można tam wysłać samo zwierzę, by pozbyło się tych przedmiotów, które uznamy za zbędne.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...