dziki_lad

Deus Ex: The Fall

Deus Ex: The Fall
Ocena użytkowników
6,2 Średnia z 5 ocen
Twoja ocena

Ten spin-off serii powstał początkowo na urządzenia mobilne, debiutując na systemach iOS oraz Android w lipcu 2013 roku. Później zdecydowano się przenieść go na ekrany komputerów, dzięki czemu powstały w wewnętrznym studiu Square Enix "The Fall" trafił na PC w marcu 2014.

Gra przenosi nas do 2027 roku, a więc czasów, gdy światem rządzą potężne korporacje. Wcielamy się w Bena Saxona, czyli byłego członka brytyjskiej jednostki antyterrorystycznej SAS (Special Air Service). Nasz protoganista początkowo współpracuje z Tyranami, lecz wkrótce odkrywa ich motywy i zdradza dotychczasowych sojuszników. W ucieczce pomaga mu Anna Kelso, dzięki czemu krzyżujemy plany wielkich firm.

Tytuł ten spotkał się z niezłymi ocenami wersji mobilnej, lecz port na PC oceniany jest bardzo nisko, przez co gra szybko została znacząco przeceniona, zaś na oficjalnym serwisie serii "Deus Ex" nie ma nawet własnej podstrony. Tym sposobem zapowiadana kontynuacja fabuły nie znalazła swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości i prace nad "The Fall" można uznać za zakończone.

Galeria Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Oryginalny dubbing

Alvarez Araujo
Ben Saxon
Camila Cardoso
Cobra / Mikhail Kontarsky
Kim Bubbs
Eliza Cassan
Jaron Namir
Lawrence Barrett
Samuel Duarte / Scott Hardesty

Wymagania sprzętowe

  • Procesor: Quad Core i5 2.66 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta grafiki: 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
  • System operacyjny: Windows XP (SP2) / Vista / 7
  • Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni
Wczytywanie...