szczury_wroclawia_szpital

Będzie nowy Deus Ex!

Mamy świetną wiadomość dla wielbicieli Deus Exa, cyberpunkowej serii gier, której ostatnia część, "Bunt Ludzkości", uzyskała miano jednego z największych hitów 2011 roku. Ostatnio w Internecie krążyło sporo plotek o planowanej kontynuacji, jednak te zwykle okazywały się rozczarowaniem. Jako najlepszy przykład może posłużyć "Deus Ex: The Fall", który okazał się produkcją na urządzenia mobilne. Na szczęście, czas plotek się skończył, a twórcy stwierdzili zgodnie, że czas poinformować graczy na temat przyszłości marki. Eidos Montreal planuje poszerzyć uniwersum Deus Exa, a w produkcji znajduje się jej kolejna growa odsłona, zmierzająca na PC oraz konsole nowej generacji. Możecie otwierać szampana!

deus ex

Dysponujemy na razie jedną grafiką koncepcyjną, pokazaną poniżej. To jednak nie oznacza, że to koniec wiadomości – w plan poszerzenia świata wchodzi nie tylko następna, pełnoprawna część, lecz także "mniejsze" gry, książki, komiksy czy aplikacje na smartfony oraz tablety. Jest to także proces, mający na celu jak największe wypromowanie marki, co przełoży się na jej dochodowość, a więc i na szanse na potencjalne kolejne odsłony.

deus ex

David Anfossi, szef Eidos Montreal, który wyjawił wszystkie te informacje, podał również datę premiery wersji reżyserskiej Deus Ex: Bunt Ludzkości. Gra pojawi się w USA na PC, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz Wii U 22 października 2013 roku, zaś trzy dni później zawita do Europy. Oto zwiastun rozbudowanej wersji:

Komentarze

0
·
Ooo, dobre wiadomości z rana zawsze w cenie. Mega!
0
·
Będzie nowy a ja dopiero Bunt Ludzkości instaluje. Za dużo tytułów do nadrabiania.
0
·
Aj tam, 10 h dziennie i nadrobisz .
0
·
Bunt Ludzkości był bardzo dobry, ponadto pokazywał ciekawy świat, który można wykorzystać w kolejnych produkcjach, czekam jak najbardziej.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...