bitwa_blizniakow
Deus Ex: The Fall

Po całym świecie gry rozrzucono czytniki eBook. Używane są od 2027 do 2052 roku, kiedy to zostały wyparte przez nowy format pozwalający nie tylko wyświetlać tekst, ale także przechowywać obrazy. Przeczytanie każdego z nich jest nagradzane zastrzykiem (150) Punktów Doświadczenia. Niektóre pozycje powtarzają się. Powtórne czytanie nie ma sensu, bowiem bonus dostajemy tylko raz.

ebooki

Czytaj dalej...

Deus Ex: The Fall

Deus Ex: The Fall – recenzja gry

Dodał: , · Komentarzy: 0

Czasami już sam tytuł gry zapowiada nadchodzącą katastrofę, ale chyba tylko Square Enix łudziło się, że przeniesienie gry z telefonów na PC w wykonaniu ich wewnętrznego studia może się udać. Znana marka, fabuła przedstawiająca wydarzenia poprzedzające hit i zupełnie nowy bohater to elementy, które mogły zwiastować naprawdę dobrą pozycję. Niestety, "Deus Ex: The Fall" to przykład gry, która powinna pozostać w takiej formie, do jakiej została pierwotnie stworzona.

deus ex

Czytaj dalej...

Deus Ex: The Fall

Nigdy o to nie prosiliśmy...

Pamiętacie "Deus Ex: The Fall"? Grę będącą swoistym preludium wydarzeń, jakie miały miejsce w "Buncie Ludzkości"? Produkcję skrojoną wyłącznie na platformy mobilne? Hm... Słyszycie, że coś dzwoni, ale nie wiecie za bardzo, w którym kościele? Trudno Was winić, gdyż ten tytuł nie wyróżniał się niczym, oprócz przyssania się do znanej marki i zaskakującej bezbarwności.

deus ex, the fall

Przygody Bena Saxona, byłej najemnej spluwy i członka paramilitarnej grupy Tyrants, już niedługo trafią na komputery osobiste – czy tego pragniecie, czy też nie. Square Enix postanowiło zrobić małą konwersję, a tym samym sprezentować "Upadek" szerszej społeczności fanów, pomimo faktu, że krytycy oraz posiadacze iOS jakoś nie piali z zachwytu w zeszłym roku.

Deus Ex: The Fall

Będzie nowy Deus Ex!

Dodał: , · Komentarzy: 4

Mamy świetną wiadomość dla wielbicieli Deus Exa, cyberpunkowej serii gier, której ostatnia część, "Bunt Ludzkości", uzyskała miano jednego z największych hitów 2011 roku. Ostatnio w Internecie krążyło sporo plotek o planowanej kontynuacji, jednak te zwykle okazywały się rozczarowaniem. Jako najlepszy przykład może posłużyć "Deus Ex: The Fall", który okazał się produkcją na urządzenia mobilne. Na szczęście, czas plotek się skończył, a twórcy stwierdzili zgodnie, że czas poinformować graczy na temat przyszłości marki. Eidos Montreal planuje poszerzyć uniwersum Deus Exa, a w produkcji znajduje się jej kolejna growa odsłona, zmierzająca na PC oraz konsole nowej generacji. Możecie otwierać szampana!

deus ex
Deus Ex: The Fall

Deus Ex: The Fall – Zwiastun

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gracze są rozczarowani – Deus Ex: The Fall nie okazał się tym, o czym wszyscy marzyli (chociaż po tej sytuacji twórcy powinni zastanowić się nad możliwością kontynuacji serii na PC i konsolach). Gra, niestety, ukaże się tylko na urządzenia z systemem iOS, ale nie zmienia to faktu, że może być dobrą produkcją. Jej przejście zajmie około 6 godzin, pojawią się również mikrotransakcje (mimo że "The Fall" nie jest darmowe). A oto pierwszy zwiastun opublikowany z okazji targów E3:

Deus Ex: The Fall

Deus Ex: Bunt Ludzkości to jedna z ambitniejszych i najbardziej udanych gier 2011 roku. Odbudowała nadzieje fanów na to, że cyberpunkowa seria doczeka się jeszcze porządnych odsłon, które nie będą jedynie żerowały na marce. Dziś zaś jest dzień, w którym dowiemy się, co w związku z nią planuje Eidos Montreal.

deus ex, the fall

Panowie z tegoż studia starannie podgrzali atmosferę oczekiwania na zapowiedź kolejnej części "Deus Ex-a". Najpierw zarejestrowali domeny dla tytułu "Deus Ex: The Fall", potem na ich Twitterze pojawił się wpis następującej treści: - Are you ready for The Fall? Twórcy pytają w nim, czy jesteśmy gotowi na Upadek/Zmierzch. Jesteście?

  • 1 strona
Wczytywanie...