"Deus Ex: The Fall" trafi na komputery osobiste

1 minuta czytania

Nigdy o to nie prosiliśmy...

Pamiętacie "Deus Ex: The Fall"? Grę będącą swoistym preludium wydarzeń, jakie miały miejsce w "Buncie Ludzkości"? Produkcję skrojoną wyłącznie na platformy mobilne? Hm... Słyszycie, że coś dzwoni, ale nie wiecie za bardzo, w którym kościele? Trudno Was winić, gdyż ten tytuł nie wyróżniał się niczym, oprócz przyssania się do znanej marki i zaskakującej bezbarwności.

deus ex, the fall

Przygody Bena Saxona, byłej najemnej spluwy i członka paramilitarnej grupy Tyrants, już niedługo trafią na komputery osobiste – czy tego pragniecie, czy też nie. Square Enix postanowiło zrobić małą konwersję, a tym samym sprezentować "Upadek" szerszej społeczności fanów, pomimo faktu, że krytycy oraz posiadacze iOS jakoś nie piali z zachwytu w zeszłym roku.

Gra wyląduje na platformie Steam już 25 marca. Wersja ta została pozbawiona obmierzłych transakcji cyfrowych, a także opcji automatycznego celowania. W kwestii oprawy wizualnej dodano możliwość zmiany rozdzielczości, wygładzania krawędzi, a także synchronizacji pionowej. Tytuł został również przystosowany do rozgrywki za pomocą myszy i klawiatury lub pada. Otrzyma też wsparcie o wszystkie dodatki związane z platformą, jak karty kolekcjonerskie czy specjalne osiągnięcia.

Cena została ustalona na 10 Euro (około 42 zł). Sami oceńcie, czy warto.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...