Torchlight III już na komputerach PC we Wczesnym Dostępie na platformie Steam

4 minuty czytania

Informacja prasowa

Dziś Perfect World Entertainment, Inc., wiodący wydawca gier internetowych, oraz studio Echtra Games, Inc. ogłosili, że gra Torchlight III, wyczekiwana kontynuacja uwielbianej przez fanów serii Torchlight, jest już dostępna na komputerach PC w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam. Cena gry we wczesnym dostępie wynosi 107.99zł. Każdy fan gier ARPG może raz jeszcze doświadczyć tej dynamicznej i beztroskiej gry dungeon crawler, w której wszyscy poszukiwacze przygód będą mogli po raz kolejny wrócić do uniwersum Torchlight. Na tych, którzy wyruszą w tę podróż będą czekać dwa pierwsze akty z Torchlight III oferujące całe mnóstwo zadań i niezliczonych bossów rozsianych po losowo generowanych planszach – gdzie znajdą ponad 100 000 nowych magicznych, rzadkich i legendarnych przedmiotów. Gracze we wczesnym dostępie mogą spodziewać się kolejnych aktualizacji zawartości w ciągu następujących miesięcy.

torchlight 3

Torchlight III wchodząc w fazę wczesnego dostępu na Steam oznacza ekscytujący powrót uniwersum Torchlight – znanej i uwielbianej przez fanów serii gier ARPG — powiedział Max Schaefer, dyrektor wykonawczy Echtra Games i współtwórca serii Torchlight. — Opinie graczy są dla nas niezwykle ważne i cieszymy się na współpracę ze społecznością, ponieważ nadal rozbudowujemy Torchlight III, aby uczynić ten tytuł najlepszą ze wszystkich części Torchlight. Wraz ze wczesnym dostępem Torchlight III nadszedł czas na powrót wszystkich poszukiwaczy przygód – włączając w to zarówno długoletnich fanów serii Torchlight, jak i nowicjuszy – którzy ponownie zbiorą się w sobie i wyruszą odważnie na granicę!

Osadzona w tym samym uniwersum, co Torchlight I i II, gra Torchlight III we wczesnym dostępie zawiera wszystkie znane z serii elementy rozgrywki – w tym satysfakcjonujące bitwy w stylu hack and slash, epickie łupy i wyjątkowy system zwierzaków, który pokochali fani gier ARPG z całego świata. Powrót kultowej serii oznacza również nowe funkcje – w tym w pełni dostosowywalne forty, które pozwalają poszukiwaczom przygód pozostawić po sobie ślad w świecie gry. W trakcie rozwoju gry we wczesnym dostępie dodatkowe funkcje, zawartość do gry – taka jak kolejne akty – oraz liczne poprawki udoskonalające najnowsze wydanie będą wprowadzane w ramach okresowych aktualizacji.

W Torchlight III minął wiek od wydarzeń z Torchlight II, a cesarstwo Ember Empire upada. Netherim i jego sojusznicy po raz kolejny atakują Novastraię i tylko poszukiwacze przygód mogą stanąć w jej obronie. Aby pokonać to zagrożenie, bohaterowie muszą zjednoczyć siły – z maksymalnie trzema sojusznikami w trybie kooperacji online – lub wyruszyć w pojedynkę, stając do walki o sławę, chwałę i nowe przygody w barwnym świecie wypełnionym po brzegi hordami niebezpiecznych stworzeń czekających na każdym kroku.

torchlight 3

Gra Torchlight III oferuje następujące funkcje w ramach wczesnego dostępu:

  • Przemierzaj granicę – Gracze mogą badać dzikie tereny gry, przeżywać swoją przygodę razem ze znajomymi, zbierać materiały do wytwarzania przedmiotów, używać magicznych map do odkrywania niezbadanych lochów lub chwalić się swoim dorobkiem w mieście! Na nowej granicy zawsze znajdzie się coś do roboty.
  • Buduj i modernizuj swój fort – Czas na odbudowę! Każdy gracz będzie mógł rozbudowywać fort przypisany do swojego konta, w którym możliwe będzie ulepszenie ekwipunku i rozbudowywanie twierdzy, aby móc być z niej dumnym pośród znajomych i na całym świecie. Gra pozwala na tworzenie potężnych pomników, stajni dla zwierzaków i wiele więcej!
  • Wybierz relikwię – Relikwie to potężne obiekty dające graczom dostęp do szerokiej palety umiejętności aktywnych i pasywnych. Gracze mogą je tworzyć, rozwijać i przechowywać w swoich fortach. Relikwie są ważnymi elementami strategii rozwijania postaci, więc wybieraj ostrożnie!
  • Zbierz epickie wyposażenie – Nieważne czy chodzi o pancerz, bronie, barwniki, recepty, rdzenie żarowe, a nawet nowe zwierzaki… zawsze jest coś nowego do znalezienia podczas walki z potężnymi przeciwnikami czyhającymi w złowrogich lochach. Każda losowo wygenerowana strefa może być rozgrywana dowolną liczbę razy – za każdym razem zapewniając zupełnie nowe przedmioty! Ci, którzy liczą na jeszcze bardziej epickie wyposażenie mogą również przemierzać mapy z systemu Mapworks lub podjąć się wykonania kontraktów, aby zyskać sławę i zdobyć elitarne przedmioty.
  • Wielki powrót zwierzaków – U boku każdego gracza walczącego o chwałę i sławę zawsze będzie stać niezawodny zwierzęcy towarzysz! Każdy spośród wielu gatunków pupili dostępny jest w całym mnóstwie różnych kolorów i stylów – więc nie przywiązuj się do pierwszego zwierzaka, którego znajdziesz! Możliwe jest również wzmocnienie pupili poprzez dodawanie im umiejętności lub zakładanie im ekwipunku – a wszystko to, aby razem stanąć do drużynowej walki.
  • Stwórz własnego bohatera – Dzięki czterem zróżnicowanym klasom do wyboru, gracze mogą wykorzystywać mechaniki stworzone dla ich bohatera, by zmaksymalizować zadawane obrażenia i szansę na przetrwanie. Torchlight III umożliwia zebranie epickich przedmiotów, wybór mocy relikwii i dostosowywanie zestawów ekwipunku, aby stworzyć unikalny styl walki dla swojego herosa.
torchlight 3

Torchlight III zawiera cztery różne klasy bohaterów z unikalnymi umiejętnościami i mocami:

  • Czarodziej „Dusk Mage” to zaklinacz, który opanował moce energii światła i mroku i używa ich do miotania niszczycielskich zaklęć.
  • Robot „Forged” to potężna machina używająca arsenału uzbrojenia do podpalania i wysadzania w powietrze swoich przeciwników.
  • Kowal „Railmaster” to doświadczony miłośnik potęgi lokomotyw wkraczający do walki z potężnym młotem i uzbrojonym po zęby pociągiem bitewnym.
  • Strzelec „Sharpshooter” łączy w sobie nienaganną precyzję z bronią dystansową i magicznymi akcesoriami, aby siać spustoszenie wśród wrogów na dalekim dystansie.
torchlight 3

Torchlight III to najnowszy następca kultowych klasyków ARPG, Torchlight I i II, pierwotnie opracowywanych przez Runic Games. Ten hardkorowy dungeon crawler przenosi fanów z powrotem do uniwersum Torchlight, gdzie będą siekać i rąbać sobie drogę przez zupełnie nowy świat pełen goblinów, zombie i hord innych niebezpiecznych stworzeń. Miłośnicy przygód mogą grać razem ze znajomymi lub wyruszyć w samotną podróż po rozległych pustkowiach, gdzie będą zajmować się grabieżą, eksploracją lochów, zbieraniem epickiego sprzętu i budową własnego fortu, aby pokazać się światu. Torchlight III posiada cztery unikalne klasy bohaterów (Dusk Mage, Forged, Railmaster i Sharpshooter) a także niezliczoną ilość nowych oraz tych dobrze znanych zwierzęcych towarzyszy, którzy będą pomagać graczom w walce o sławę i chwałę.

torchlight 3

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...