Bohaterowie

1 minuta czytania

Rozpoczynając nową grę, mamy do dyspozycji trzy postacie standardowe: Maxa Stone'a, Natalię Dubrovhsky i Alberta Cole'a. Są oni odpowiednio przystosowani do przeżycia na zewnątrz. Max jest osiłkiem, Natalia to utalentowana oszustka, a Albert ma wrodzony talent do dyplomacji. Istnieje możliwość modyfikacji tych postaci.

Bohater

Natalia Dubrovhsky – Jest wnuczką rosyjskiego dyplomaty, który pracował w radzieckim konsulacie w Los Angeles. Ma zdolności akrobatyczne, doskonałą koordynację oraz refleks. Jest również wyjątkowo inteligentna i pomysłowa. Gdy była dzieckiem, miała lekkie problemy ze zrozumieniem podstawowych praw własnościowych. Natalia bardzo interesuje się perspektywą opuszczenia Krypty i poznania świata zewnętrznego.

Max Stone – Maxwell "Skała", to najpotężniejsza osoba w Krypcie. Jest znany z tężyzny fizycznej i wytrzymałości. Wydaje się być doskonałym kandydatem ze względu na swoją postawę i siłę. Jedynym jego minusem wydaje się być inteligencja: dość niska na skutek wypadku z dzieciństwa [robot medyczny upuścił go tak niefortunnie, iż Max uderzył głową o posadzkę.] Perspektywa opuszczenia Krypty wcale go nie przeraża.

Albert Cole – Albert to charyzmatyczny lider części mieszkańców Krypty, którzy rozważają możliwość życia poza nią. Poświęca się roli negocjatora, potrafi pogodzić nieraz bardzo zwaśnione strony. Jego zajęcie określilibyśmy dziś słowem "prawnik". Albert ma zdolność do przekonywania innych, iż jego racje są słuszne.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...