Epic Game Store anuluje darmowe Fallouty

1 minuta czytania

epic game store anuluje darmowe fallouty

Darmowe prezenty stanowią jeden z filarów, na których Epic Game Store prowadzi swoją działalność od chwili powstania. Zapewnianie zarówno ciekawych indyków, jak i starszych hitów, niewątpliwie jest ciekawą przynętą, która może zaowocować większą ilością wydanych pieniędzy. Kilka dni temu podano informację, iż w ramach promocji od 22 lutego o 17:00 będzie można pobrać aż 3 pozycje z serii Fallout (część pierwszą, drugą i "Tactics"). Niestety, jak się okazało, sytuacja uległa zmianie i gry te zniknęły z promocyjnej oferty.

W ramach ogłoszeń ostatnich efektów swych działań, Epic podał bardzo korzystne wyniki i zapewnił, że w ramach rozwoju będzie zapewniał jeszcze więcej ciekawych treści. W tej chwili w ramach darmowego prezentu dostępna jest wyścigówka dla fanów nieco bardziej nietypowych pozycji z tego gatunku. Tak jak już było wspomniane, w tym tygodniu miały być ponownie dostępne 3 pozycje z serii Fallout, jednak w ramach zarządzonej zmiany będzie to "Super Meat Boy Forever". Tytuł ten, stanowiący sequel wielkiego niezależnego hitu z 2010 roku, który dorobił się miana jednej z najbardziej przełomowych pozycji z kategorii indyków w dziejach, był też jedną z pierwszych produkcji, na które Epic miał wyłączność. Czy zmiana ta wyjdzie sklepowi na lepsze? Ostatecznie, nowa zapowiedź prezentuje zupełnie inny gatunek. Co więcej uzyskała jedynie 66% średniej na Metacritic i starcza tylko na 4,5 godziny zabawy. Jak przyjmą to użytkownicy, czas pokaże.

Źródło: www.ppe.pl

Komentarze

0
·
Bethesda się skumała że stare Fallouty wciąż są mocno konkurencyjne w stosunku do ich nowych odsłon i uznała że nie ma co ich oddawać za darmo?
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Req* dnia środa, 21 lutego 2024, 02:06 napisał

Bethesda się skumała że stare Fallouty wciąż są mocno konkurencyjne w stosunku do ich nowych odsłon i uznała że nie ma co ich oddawać za darmo?


Raczej tyle razy już były za darmo, że to żadna okazja.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...