Kostiumy

1 minuta czytania

Wraz z pojawieniem się pierwszej części "Winds of Change", do oficjalnego sklepu w grze trafiły dwa nowe kostiumy. Swoim wyglądem mają odzwierciedlać rodzący się konflikt pomiędzy nowo powstałym Ministerstwem Czystości a Smoczą Strażą, reprezentującą stary – w domyśle gorszy – porządek.

Podobnie jak w przypadku pozostałych kostiumów, kupujemy je za prawdziwe pieniądze. Po zrealizowaniu zamówienia, udajemy się do specjalnego NPC’a. Kostiumy wykonuje Coldan w Wielkiej Świątyni Baltazara, Serenity w Askalonie sprzed Spopielenia (samouczek), Axlan w Klasztorze Shing Jea oraz Susahn w Kamadanie. Wybieramy kostium, który kupiliśmy, po czym ten już za darmo ląduje w naszym ekwipunku. Trzeba pamiętać, że kostiumy różnią się wyglądem w zależności od płci naszej postaci.

egida jedności, aegis of unity, kostium smocza straż, kostium, dragonguard

Sprawdza się zasada mówiąca o tym, iż kostiumy można farbować. W przypadku Egidy Jedności (Aegis of Unity) domyślnym kolorem, w którym otrzymujemy ten strój, jest biały. Malowanie obejmuje wszystkie elementy pozbawione charakterystycznego, metalowego pancerza. Co ciekawe, nie można zmienić koloru nakrycia głowy.

Kostium Smoczej Straży (Dragonguard) w momencie otrzymywania jest pomalowany na czerwono. Strój ten symbolizuje elitarnych żołnierzy Imperialnej Straży i pozwala na przemalowanie tych części stroju, które nie są pokryte złotymi zdobieniami. Także i tym razem nakrycia głowy nie można malować na inny kolor.

Kostiumów nie da się rozłożyć na surowce ani sprzedać innemu graczowi. W przypadku, gdybyśmy utracili nasz egzemplarz, wystarczy ponownie porozmawiać z dowolnym Wytwórcą Kostiumów. Tym sposobem możemy otrzymać cały kostium albo tylko nakrycie głowy nieskończoną ilość razy. Trzeba także zaznaczyć, że strój może odebrać każda nasza postać pod warunkiem, że porozmawia z dowolnym z Wytwórców Kostiumów.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...