Guild Wars świętuje 15 urodziny

1 minuta czytania

Też nagle poczuliście się staro?

guild wars

Fakty są jednak takie, że równo 15 lat temu “Guild Wars” otworzyło swoje serwery dla wszystkich pasjonatów sieciowej rozgrywki i zapisało całkiem przyjemną kartę w historii MMORPG.

Tytuł został przyjęty ciepło zarówno przez krytykę (89% na Metacritic), jak i graczy. Przez wiele lat był uznawany za największego rywala hegemona gatunku, jakim nadal jest “World of Warcraft”. Produkcja doczekała się trzech pełnoprawnych dodatków i sprzedała się w 11.5 milionach kopii na całym świecie. W sierpniu 2012 roku gra doczekała się pełnoprawnej kontynuacji, która cieszy się analogicznym poważaniem i do dziś zachowuje aktywną bazę w liczbie 1.5 miliona graczy.

Twórcy, w związku z rocznicą, przygotowali liczne upominki, specjalne przedmioty, aktywności i atrakcje dla fanów. Więcej informacji o niespodziankach znajdziecie pod tym adresem. Biesiada trwa do 6 maja, więc warto wpaść w najbliższych dniach do świata “Guild Wars”. Może nawet spędzić tam majówkę, którą niecnie zabrał nam w tym roku wirus, i powspominać? Kto wie, decyzja należy do was.

Cóż, wypada tylko życzyć kolejnych lat aktywności i ciągłego wzbudzania radości w sercach milionów graczy. Najlepszego!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...