Mako

1 minuta czytania

Cybernetyczna sierota

Ojczyzna: Znaleziona na Nar Shaddaa

Rodzina: Nieznana, prawdopodobnie sierota

Identyfikacja cybernetyczna: Niewykrywalna

mako

Nikt na Nar Shaddaa do końca nie wie, skąd pochodzi Mako, lecz wszyscy zgadzają się, że jest urodzonym hakerem. Do czasu, gdy skończyła 7 lat, jasne było, że ma naturalny dar do rzeczy związanych z komputerami i szybko nauczyła się wszystkich znanych języków programowych.

W wieku 8 lat Mako włamała się na konta sierocińca Red Light Sector, który próbował sprzedać ją osobie oferującej najwyższą cenę. Z kredytami w ręku oraz poszukiwanymi umiejętnościami, wkrótce dołączyła do powszechnie znanego gangu hakerów na Nar Shaddaa.

Siedem lat później ranna Mako została znaleziona w uliczce przez podstarzałego łowcę nagród, zwanego Braden. Potrzebował on specjalisty technicznego do swej załogi, natomiast ona musiała wydostać się z księżyca do czasu aż pamięć o jej spektakularnym zakończeniu pracy dla Kartelu Huttów trochę zblednie. Z Bradenem i jego załogą, Mako odkryła miłość do podziemnej kultury łowców nagród, kodeks honorowy, który ukształtował jej życie, oraz przede wszystkim – jej pierwszą prawdziwą rodzinę.

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...