Darth Jadus

1 minuta czytania

Tajemniczy Lord

Ojczyzna: Dromund Kaas (przypuszczalnie)

Wiek: Dane niedostępne

Okręt flagowy: Dominator (imperialny pancernik)

darth jadus

Darth Jadus jest enigmatycznym samotnikiem, nawet pośród Sithów. Jest chłodny, przepełniony gniewem, genialny i spośród wszystkich członków Mrocznej Rady najmniej skłonny do furii, śmiechu czy okazywania pasji, która napędza Ciemną Stronę. Jakąkolwiek pasję posiada Jadus, cokolwiek go napędza, wie tylko on sam. Już od dawna brak w nim śladu człowieczeństwa.

Od momentu jego wstąpienia do rady, Jadus nie wdaje się w potyczki o władzę, jak inni członkowie rady. Zamiast tego koncentruje swe wpływy na Imperialnym Wywiadzie. Chociaż inni Sithowie kontrolują swoje własne siatki szpiegowskie, to właśnie Jadus nadzoruje największą galaktyczną organizację szpiegowską (aczkolwiek najczęściej poprzez doradców i pośredników). Słudzy Jadusa nigdy nie są Sithami. Zamiast nich jego ulubionymi agentami są zwykli mieszkańcy, którym podniósł rangę, przerażeni swoim lordem, lecz posiadający prawie religijny fanatyzm.

Nie ma wątpliwości, że Jadus gra na dłuższą metę, natomiast pozostali członkowie Mrocznej Rady obserwują go bacznie. Dopóki jednak nie wykona ruchu, niewiele można zrobić.

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...